Mighty Tour 2017 na severu Čech

Pražská kapela Just For Being a liberečtí HOPES jedou společně Mighty Tour 2017 a tento víkend navštíví hned dvě severočeská města. V pátek 10. března 2017 se představí v roudnické restauraci Renda a v sobotu 11.3. pak navštíví děčínský Biograffs club. Na obou koncertech je doprovodí roudnická kapela Louty.

Just For Being je čtyřčlenná sebranka z Prahy. Kluci drtí směs punkrocku – poppunku. Ale srát na škatulky. Dělají to hezky po svym, parádní melodie, texty o něčem. Na kontě mají parádní album „There is a lie that never goes out“ a EP „Mistake In The Rules“.

HOPES je melohardcorová banda z Liberce. Moshové, beatdown prvky střídající se s melodickým zpěvem a sbory. Nově s novým členem na postu zpěváka. Na kontě mají EP „Wake Up“ a právě s novým zpěvákem EP „ICE COLD“. O vyblbnutí v pitu nebude nouze.

Louty jsou punkáči z okolí Litoměřic a Roudnice. Za čtyři roky existence o sobě tihle kluci dali dost vědět. Ať již odehranými koncerty nebo prostě tím, jaký to jsou party animals. Jejich melodický punk s texty v češtině tě nenechá v klidu. Na kontě mají EP „Louty“ a desku „Kukačky na Déčku“. Bude pogo?

Videopozvánka na roudnický koncert:

Události na Facebooku. Pro roudnický koncert a pro akci v Děčíně.

Pozn.: Převzato z události na děčínský koncert.

Štítky , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *