Minus123minut, Zvíře jménem podzim, Please The Trees a mnoho dalšího na Všudybudu 2018

Ve dnech 8. a 9. června 2018 proběhne v malebném prostředí vodního hradu Lipý 14. ročník českolipského hudebního festivalu Všudybud.

Na 3 scénách vystoupí více než 40 účinkujících a jako každý rok se jedná o pestrou směs hostů z různých koutů Česka i Slovenska, a toho nejlepšího, co nabízí českolipská hudební scéna.

Návštěvníci se mohou těšit například na Minus123minut, kteří se minulý rok vrátili na pódia. Mohou prožít chvíle bezbřehé melancholie s projektem Zvíře jménem podzim, nebo se oddat psychedelické jízdě s Please The Trees. Představí se také objev slovenské hudební scény NVMERI, dřevní hudba je zastoupena Helemese a Circus Brothers, tančit se bude na Killiekrankie.

„Nepřestává nás bavit dělat festival, který je žánrově rozkročený od blues po experimentální rap. Nám to smysl dává,“ začíná hlavní dramaturg festivalu Jiří Gottlieber. „Snažíme se scénu sledovat a vozit to nejzajímavější. Letos nás oslovili např. 1flfsoap svojí kombinací živýho hraní a smyčkování, nebo třeba projekt Matka. Každopádně nedílnou součástí programu jsou i českolipské kapely, kterých se u nás rodí furt poměrně velké množství. Bez nich by Všudybud nikdy nebyl.“

Festival si letos připravil i několik novinek jako jsou vratné kelímky, novou Geodome stage, doprovodný buskingový Festival na ulici, Tančírnu v Městském parku nebo jednodenní vstupné.

Vstupenky jsou k dispozici na místě za 400 Kč. Vstupné na jednotlivé dny je pak 250 Kč.

Více informací na www.vsudybud.cz

Událost na Facebooku.

Vystupující kapely pěkně přehledně v jednom playlistu:

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *