Mostecký Rokáč Vinohrady hostí 12. ročník festivalu Most for Music

12. ročník hudebního festivalu Most for Music letos poprvé hostí mostecký Rokáč Vinohrady. Během tohoto víkendu se představí celkem sedm hudebních uskupení z Mostu a blízkého okolí a jeden host z Karlových Varů. V pátek 23. listopadu 2018 od 21 hodin vystoupí MEAT MINCER, CUMBAL a HLAHOL. V sobotu 24. listopadu začínáme již ve 20 hodin. Zahrají GENIUS LOCI, PETR KALANDRA MEMORY BAND, LADY I TRIO a PATRIK BARTKO EXPERIENCE.

Patříte-li mezi fandy domácího přímočarého bigbítu, nemůžete si nechat ujít karlovarskou partu MEAT MINCER. Kapela vznikla po rozpadu Hard Attack v roce 2010. V současné sestavě můžeme na pódiu vidět hned tři kytary najednou.

Mostecký CUMBAL hraje od jara 2010. Kapela má za sebou dvě vydaná CD: 12 sraček za pár kaček (2012) a Ještě větší sračky než jsme doufali (2018).

Historie teplické skupiny HLAHOL sahá až do roku 1984. Kapela vydala dvě CD – Sveřepina (2011) a Neserzem (2014). V Hlaholu působil i například Pepa Vojtek.

Trojlístek výborných muzikantů LADY I TRIO předvede energií nabitou show plnou chytlavých melodií a chybět nebudou ani písničky z nejnovějšího CD „Lady I Trio“ – Live in.

Blues-rocková sestava PATRIK BARTKO EXPERIENCE hraje blues rock ve stylu Joe Bonamassa, ZZ Top, Gov’t Mule, atd. Kytarista Patrik Bartko působí také v kapele Marka Ztraceného.

Kapela PETR KALANDRA MEMORY BAND vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi. Koncerty jsou nabité hitovkami, ale i méně známými skladbami z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas a ASPM.

Saxofon, trubka, pozoun, klávesy a další násroje, plus úžasná zpěvačka Sandra Kovalíková – to je GENIUS LOCI.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *