Mostecký Rokáč Vinohrady rockový, folkový i bluesový

Mostecký hudební spolek připravil na nadcházející víkend dva skvělé koncerty. V pátek 24. ledna 2020 v mosteckém klubu Rokáč Vinohrady vystoupí bluesové formace Petra BÖRNEROVÁ TRIO a ACID HORSES, v sobotu 25. ledna rocková parta WOODY’S FRIENDS.

Pátek 24. 1. 2020, 20:30 – Petra Börnerová Trio + Acid Horses

Petra BÖRNEROVÁ TRIO je projekt české zpěvačky Petry Börnerové, slovenského hudebníka Tomáše Bobrovniczkého a jejich jedenáctiletého syna Tomáše, který hraje na bicí nástroje. Na rozdíl od ortodoxně bluesové minulosti se dnes zpěvačka Petra Börnerová nechává inspirovat též folkovými, jazzovými a rockovými podněty. Výsledkem je kultivované jazz – blues a písničkářství na špičkové instrumentální úrovni. Tomáš Bobrovniczký získal ocenění Bluesman roka 2012, které udělila Slovenská bluesová společnost. Hrál a spolupracoval s umělci a kapelami jako Eddie Martin band, Gwyn Asthon, Louisiana Red, Chris Duarte, Bob Margolin, EB Davis, Bluesweiser, ZVA 12-28 band, Stan the Man, Luboš Andršt, Roman Pokorný a dalšími.

Kapela ACID HORSES vznikla na základech bývalého B. B. Bandu. Nyní nejen s novým názvem, ale i novým, rockovějším repertoárem v čele se zpěvákem Vláďou Orlovským a kytaristou Vaškem Swarzingerem. Rytmiku doplňuje bubeník Karel Šipus a baskytarista Kuba Fojtík.

► Sobota 25. 1.2020, 21:00 – Woody´s Friends & After hours Jam Session

WOODY´S FRIENDS je sešlost, která začala ve třech lidech hrát jen tak u stolu v hospůdce Dřevák. Postupem času se přidali kytaristé Václav Pazdera a Roman Kočár a bubeník Martin Baxa a celá parta se přesunula se na pódium. Od té doby přehrávají Ivanův letitý zpěvník. Občas se přidá Jirka Sosna s kytarou, který dává i svoje folkové vložky.

Po skončení následuje „After hours“ Jam Session, tak si přines svůj nástroj, vyskoč na pódium a ukaž, co umíš.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *