MoveBreakers & Electro swing night by Max W. & Stell the HepCat

Přijďte si v pátek 2. března 2018 zatančit do libereckého klubu Bedna, čeká nás večer ve znamení Electro swingu. Vystoupí kapela MoveBreakers a Djs Max W. a Stell the HepCat.

Originální fúze elektronických beatů, živých nástrojů a neuvěřitelná energie na pódiu. To jsou MoveBreakers, pražská hudební skupina, která funguje od roku 2015 a za první dva roky odehrála bezmála 100 koncertů v České republice, Itálii a Slovensku. MoveBreakers hrají třaskavý mix electro-swingu, funky i italského folkloru nebo žánrů house a drum’n’bass a každý koncert je jedinečnou party. Doplňují své vystoupení o Dj set a závěrečný jam všech hudebníků z kapely.

O warm-up a afterparty celého večera se postarají Djs:

Max W. je jeden z mála českých electro-swinových producentů s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu ve svých setech kombinuje swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker a velmi často vystupuje na celovečerních party právě s MoveBreakers.

Na pódiu se Stell the HepCat snad zjevila rovnou z minulého století, odkud pochází i základ její hudební knihovny. Co skladba, to poklad. Ve svých setech hravě kombinuje hot jazzové kousky éry Golden Age, melodie bigbandů a úžasných černošských interpretů, jako je energický neoswing a strhující electroswing. Swingové tance má v malíčku. Pokud právě netancuje za Dj-pultem, určitě ji nepřehlédnete vrtět se v davu. Právě proto nejlíp ví, jakou hudbu k tanci oceníte…

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *