Mravenečníkův šílený den a 008 v extázi. Další hudební víkend v Rokáči Vinohrady

V pátek 15. března 2019 potěší mostecký Rokáč Vinohrady fanoušky česko-rusko-slovenské kapely MAD DAYS a zpěvačky Alex Lauretis. Jako hosta si pozvali domažlickou kapelu ANTEATER. V Rokáči se bude hrát i v sobotu 16. března. Čeká nás koncert karlovarské heavy-metalové party EXTAZE a punk-rockových 008. Začínáme vždy ve 21 hodin, srdečně zve Mostecký hudební spolek.


MAD DAYS je rocková formace, výjimečná neskutečnou energií svých živých vystoupení. Experimentují bez jakéhokoliv podřízení se v zaběhnutých pravidlech hudby ani nepodléhají jakýmkoli vzorům. Muzika produkovaná touto čtveřicí se odvážně pohybuje různými hudebními žánry. Mají pověst vlastního, odvážného a přímočarého rukopisu, který zaručuje vysokou originalitu jejich písní. Tato multikulturní parta muzikantů pochází z Čech, Slovenska a Ruska, což je hlavním faktorem proč je jejich textové spektrum v anglickém i ruském jazyce. Mad Days za svou krátkou existenci získali mnoho ocenění, mimo jiné vítězství v největší tuzemské soutěži kapel Skutečná liga 2018. Tím formace Mad Days potvrdila, že je originálním a nezapomenutelným zjevem současné hudební scény.

Kapela ANTEATER vznikla v lednu 2018. Na jaře téhož roku natočili první singl Last Holiday a poté následovala vystoupení na větších i menších festivalech a klubových akcích. Díky zkušenostem věří, že dokáží lidi svouhudbou dostat do varu. Koncerty si užívají od prvního tónu do posledního bouchnutí činelů. Díky tomu, že jsou jen tři, využívají moderní techniku a klasický zvuk nástrojů doplňují i elektro prvky. Nemají ambice být „kapela do rádií“ a nejsou omezeni jen jedním hudebním žánrem – tohle jim dává svobodu dělat si co chtějí. Momentálně pracují na svém prvním EP.

Událost na FB.


Karlovarskou kapelu EXTAZE jsme v Rokáči už viděli. Tentokrát zahrají v sestavě Peters M.A.X. (zpěv), Radek Štoček (kytary, zpěv), Marián Smítka (klávesy), Ivan Šmejkal (basa) a Václav Vejvoda (bicí).

Punk-rocková partička 008 dorazí do Rokáče Vinohrady z Mníšku pod Brdy. Martin Diviš (zpěv) a Radek Petroka (baskytara) se rozhodli, že v Mníšku pod Brdy založí rockovou kapelu, která bude zpočátku hrát covery známých písní. Avšak pouze do doby než budou mít svou vlastní tvorbu. Do kapely byli posléze přibráni ještě dva členové. Jako název kapely si vybrali číslovku 008 (o číslo lepší než Bond).

Událost na FB.

Tiskovou zprávu zaslal: Mostecký hudební spolek

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *