Neděle v Azylu: Sensifer & Deley & Skyburn

Bookingový kolektiv Your Mother zve v neděli 22. dubna 2018 do Pivního baru Azyl na koncert dvou zahraničních kapel. Představí se němečtí Sensifer a maďarská kapela Deley. Sestavu pak doplní domácí Skyburn.

„Srdečně vás zveme na první ze tří nedělních kytarových večírků, které jsme naplánovali v libereckém Azylu,“ říkají pořadatelé a pokračují v pozvánce s představením kapel:

Drážďanská kapela SENSIFER v současné době připravuje nový materiál, se kterým vyráží v dubnu na menší evropské turné a jedna ze zastávek bude i v libereckém Azylu. Svůj post rock míchají z kytar i synťáků do výpravných ploch se soundtrackovými náladami.

Také kapela Deley z maďarské metropole míchá svůj post-rockový sound nejen z kytar, ale i synthů. Od klasického post-rocku je výrazněji odlišuje svižnější tempo skladeb a místy vyloženě taneční elektronické linky. I pro Deley je koncert v Azylu jednou ze zastávek menšího evropského tour, nenechte si je ujít.

Zahraniční hosty podpoří domácí Skyburn, kteří v současné době také pilují také nový materiál. Ten by měl být (podle zákulisních informací) nyní už čistě instrumentální. Jsme na to rozhodně zvědaví.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *