(Nejen) 20 let pomluv tour v Litvínově

Hudební klub Ponorka Litvínov spojí v pátek 1. dubna 2016 dvě koncertní šňůry a tak se můžete těšit na koncert kapel Streetmachine, Status Praesents, Loco Loco a Define Me.

K dvaceti letům existence si kapela Streetmachine připravila pro své fanoušky výroční tour. Jako kumpány si pro tuto příležitost Streetmachine vybrali bandu, která je na scéně také již bezmála 20 let, ale na stejném pódiu spolu vystoupili jen párkrát. Je to kapela Status Praesents. V této sestavě vymetou obě bandy na jaře a v létě 2016 každý kout ČR a to včetně litvínovského podzemního klubu.

Tour při příležitosti vydání nové desky pak jede kapela Loco Loco. Loco Loco a Status Praesents navštívili v rámci společného FAKOFFnaKOFF TOUR Ponorku v roce 2014, slovo dalo slovo a potkají se tak v Litvínově i v pátek. Nová deska Loco Loco se jmenuje Kdo je víc a vychází právě v den litvínovského koncertu!

Jako host se pak představí pražská alternativně rocková kapela Define Me.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a kapely se do toho opřou – jak jinak – než přesně v pravou chvíli. Takže kdykoliv po 20:00. Vstupné je 140,-.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *