November / December Massacre Tour 2014

Letošní přechod podzimu a zimy bude opět ve znamení masakrózního mini-turné TORTHARRY a DEATHSTAR. Účast si tentokrát zopakují i ANTIGOD. Letošními nováčky jsou nadějní a stále populárnější KEEP ON ROTTING.

Zastávky budou hostit obce Litoměřice (pátek 7. listopadu), Podbořanský Rohozec (sobota 29. listopadu), Police nad Metují (sobota 6. prosince) a Karviná (sobota 20. prosince).

Představovat Hronovskou death metalovou stálici TORTHARRY by bylo nošením dříví do lesa, přesto však dodáme pár nejdůležitějších faktů. TORTHARRY jsou aktivní kapelou déle než 20 let. Natočili 8 studiových alb, aktuání Follow ve vyhledávaném studiu Hertz v Polsku. Mají za sebou stovky odehraných koncertů v ČR i zahraničí, včetně turné v jižní Americe po boku GORGOROTH a BELPHEGOR. Pyšnit se mohou také předskakováním DEATH či SEPULTURA a také účastí na prestižních středoevropských festivalech Brutal Assault, Gothoom a MetalGate Czech Death Fest.

Mostečtí DEATHSTAR se mravenčí prací propracovávají mezi špičku tuzemského extrémního metalu. Jejich podání death metalu je melodické i moderní, ale přesto se nedá zařadit mezi obvyklé žánrové odnože. DEATHSTAR koncertují v Německu pomalu častěji než v ČR. Mají na kontě dvě studiová alba Golden Feathers z roku 2010 a Beyond All Fears z minulého roku. V současné době připravují nový materiál. Ukázka v podobě nového singlu bude vypuštěna co nevidět…

Do roku 2010 kapelu KEEP ON ROTTING v podstatě nikdo neznal. To se změnilo s příchodem bubeníka Honzy, čímž se vytvořil velmi silný kvartet zdatných muzikantů. Věnují se technicky a moderně pojatému death metalu, jaký k nám přichází především z USA. Koncem roku 2011 vypustili EP The Beginning. V roce 2012 se KEEP ON ROTTING zúčastnili soutěžního klání MetalGate Massacre, které vyhráli. Řady kapely následně rozšířil zpěvák Tomáš. Následující rok nahráli a vydali přes MetalGate debutní CD Unforeseen Consequences. KoR si také již dvakrát zahráli na festivalu Brutal Assault a je o nich čím dál víc slyšet.

Severomoravská thrash-death metalová kapela ANTIGOD se na hudební scéně pohybuje od jara 2012. Formaci kapely předcházely bezmála 2 roky plánování a výběru muzikantů. I díky protřelým osobám známým z působení mj. v DISFIGURED CORPSE a EUTHANASIA kapela započala svou existenci ve velkém stylu účastí na GRABOFESTu 3 a Metal Gate CZECH DEATH FESTu 2012. Následovalo srpnové vydání časopisu Pařát se split CD ANTIGOD / Have the Munchies. Do konce roku se kapele podařilo ještě předskakovat Švédům DEMONICAL a odjet mini turné s TORTHARRY, DEATHSTAR a POPPY SEED GRINDER vedle dalších koncertů vesměs lokálního charakteru. V roce 2013 se ANTIGOD věnovali přípravám debutního alba The Masquerade, které vyšlo po roce od splitka opět na značce Pařát. Během roku 2013 a 2014 kapela odehrála množství především tuzemských koncertů a také se objevila na několika letních metalových festivalech.

November / December Massacre Tour 2014
7. 11. (pátek) / Litoměřice, Klub Hrádek
Událost @ FB / Akce @ BZ
29. 11. (sobota) / Podbořanský Rohozec, Kulturní dům (+ Epidemic Scorn & Karanthena)
Událost @ FB / Akce @ BZ
6. 12. (sobota) / Police nad Metují, Music Hall Zděřina (+ ROOT)
Akce @ BZ
20. 12. (sobota) / Karviná, Klub HARD CAFE
Akce @ BZ

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *