Nuclear Desert Tour: ARALLU z Izraele spolu s Naurrakar a Sixth Dimension v Mostě

MetalGate Records zve ve čtvrtek 27. dubna 2017 na mosteckou zástavku Nuslear Desert Tour izraelské kapely ARALLU a pražské kapely Naurrakar, kterou hostí Čajovna Kaštan. Lokální scénu bude reprezentovat thrash úderka Sixth Dimension.

„Po úspěšném vystoupení na MetalGate Czech Death Festu 2016 se do Evropy znovu řítí izraelská barbarská horda ARALLU, aby zničila vše svaté a zanechala po sobě jedinou věc – pořádný black-death metal. Jak to již bývá, ARALLU se na turné nevypraví sami. Spolu s nimi vyrazí i domácí black metalová smečka NAURRAKAR. Ta vymění barbarskou středovýchodní tématiku za nukleární apokalypsu a všechny přítomné provede světem, v němž zažitá pravidla již dávno nefungují,“ začíná text pozvánky.

Zahájení koncertu je plánováno na 19:00. „Vyplatí se přijít včas… a to nejen kvůli Sixth Dimension, kteří celý večer otevřou, ale také kvůli nabušené kompilaci od MetalGate Records, kterou dostane prvních deset platících. Nenechte si ujít průřez tím nejzajímavějším, co tato firma za prvních pět let svého života zvládla vydat!“

ARALLU mesopotamian black – thrash metal / Jeruzalém

Naurrakar black-metal / Praha

Sixth Dimension thrash-metal / Most

MetalGate Records srdečně zve všechny black metalové maniaky do prostor pro black metal netradičních – do čajovny Kaštan!

Převzato z události na FB, kde najdeš podrobné informace o všech třech vystupujících kapelách.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *