Nuclear Injustice Tour dvou finských kapel zastaví v Novém Boru

Finské kapely Excuse a Radux jedou Evropou Nuclear Injustice Tour a v sobotu 8. října 2016 se zastaví v novoborském podniku Bar Čerňák. Sestavu kapel doplní Incarnate z České Lípy.

Exkuse je čtyřčlenná thrash metalová kapela z finských Helsinek. Kapela přes dominující klasický thrash metal nikdy nezapomene na melodii a harmonii. Jejich EP „Goddess Injustice“ tohle všechno obsahuje. Poslechnout můžeš hned tady:

Radux jsou z finského města Tampere. Sami se škatulkují jako speed metal. Jejich hudba je pak jakousi kombinací Motörhead, Iron Maiden a Nuclear Assault. Poslechnout si můžeš jejich nahrávku Last Ones To Survive:

Za domácí scénu se představí českolipská goregrindová mašina Incarnate. „Šílená směska grindcoru a gore vzniklá na základech českolipské death metalové legendy Testification. Taneční rytmy, sypačky, brutální rify, polohy vokálu, který v jednom okamžiku od prasečího kvíkotu přechází svou výškou v hrubé poloze až někam k mrouskající kočce a opět se vrací pod víka od kanálu, to jsou Incarnate.“

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *