Onkle B-Day Punk Benefit vol. 2: Kohout plaší smrt + Empty Hall of Fame + Rabies v Azylu

Liberecký Pivní bar Azyl hostí v sobotu 5. května 2018 benefiční koncert, na kterém se představí kapely Kohout plaší smrt, Empty Hall of Fame a Rabies. „Zdar lidi, tak po roce opět pořádám tuhle vypečenou akci. A stejně jako loni půjde všechen výtěžek lidem ze Šance zvířatům, z.s., kteří chtějí pro naše čtyřnohé kamarády vybudovat Azylový dům,“ zve na akci pořadatel.

Rabies
Banda z Bystřice pod Pernštejnem se do Liberce vrací po 3 letech a do Azylu zavítá úplně poprvé (teda pokud jsem dobře googlil). Kluci hrají dnes už bohužel ne tolik populární punk-rock ala devadesátky což já osobně moc rád. A jelikož furt slýchávám, že je tohoto žánru u nás jak šafránu, tak mi je velkou ctí, že přijali pozvání a dojedou nám ukázat, zač je toho punk-rock. Ukázky z nové desky Anarkids! která vyšla letos najdete na jejich Bandzone.

Kohout plaší smrt
Další zářez na půdě Azylu pro tuhle domácí partu, tentokráte mi k narozeninám zazní Matějova elegie, neboť to bude jeho poslední koncert s Kohouty. Sice již jinak pilně koncertují v nové sestavě, leč Matěj si zaslouží důstojné rozloučení a Azyl je pro to místo více než vhodné. Přijďte ho tedy podpořit, naposledy si s ním zařvat a dát zelenou (to pravděpodobně nebude naposledy…), ať má na co vzpomínat.

Empty Hall of Fame
Třetí partou jsou čím dál tím více prdele nakopávající pánové z Libiny jménem Empty Hall of Fame. Osobně jsem byl loni přítomen, jak na Mighty Sounds málem rozbourali stage. Jsem rád, že kluci pozvání přijali a po dvou letech opět udělají bordel na sále. Mimochodem kluci mají ke zvířátkům dost blízko neb propagují organizaci Sea Shepherd, která se zabývá ochranou moří a oceánů. Hudební studijní materiál najdeš na jejich Bandzone profilu.

Pádné důvody, proč přijít a troškou do mlýna pomoci a zároveň se pobavit

Chceme vybudovat azyl, který bude útočištěm pro pejsky a kočičky v nouzi. Psí a kočičí dušičky, které z nějakého důvodu nemohou jít do útulku nebo do dočasné péče, prostě nemůžeme dál nechávat na ulici. Jsou to zvířata po operaci, vrhy mláďat s kočičími maminkami bez přístřeší nebo pejsci pocházející z otřesných množíren, u kterých je socializace v klasickém útulku, a tím pádem i naděje na rychlé nalezení nového domova, zatím nereálná. 

Proč je potřeba vybudovat azyl v Libereckém kraji?
• kapacita dočasných péčí u dobrovolníků je nedostačující
• psi/kočky z množíren zachraňujeme po desítkách, nedokážeme jim najít nové páníčky ze dne na den
• kvůli speciálním případům – zvíře je infekční, vyžaduje izolaci nebo prostě jen vyžaduje odbornou péči, kterou není dočasný opatrovník schopen poskytnout
• případy týraní, kdy zvířata často reagují agresivně (a polovina našich dočasných opatrovníků má malé děti)
• vzdělávací kurzy, přednášky pro děti a veřejnost – špatné zacházení se psy a kočkami změníme jenom usilovnou výchovou a prevencí

Vstup opět dobrovolně povinně 100 – 161.

O žízeň se postarají vytříbená pivka, jak už je v Azylu zvykem.

Od hladu vám pomůže opět místní buňka Food Not Bombs Liberec. Takže přijď hladovej, jelikož dobrot bude opravdu dostatek a vše samozřejmě 100% vegan..:)

Doufám, že se sejdeme opět ve velkém počtu a povede se vybrat hezká částka. 

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *