Open Mic v mosteckém Rokáči Vinohrady

Tuto sobotu, 9. června 2018 od 19 hodin dostanou v mosteckém klubu Rokáč Vinohrady příležitost všichni, kteří si chtějí vyzkoušet hraní na pódiu. Mostecký hudební spolek pořádá poprvé v Mostě OPEN MIC.

Open Mic je koncert zvláštního druhu zaměřený na originální tvorbu písničkářů. V hlavní roli je autorská píseň v jednoduché interpretaci člověka na pódiu. Na pódium může vstoupit každý, kdo chce představit svou tvorbu, či svou interpretaci jiných autorů. Open Mic staví na osvědčeném newyorském modelu Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně.

Na pódiu se střídají hudebníci, každý zahraje jednu až tři písničky. K dispozici je mikrofon, kterého se může zmocnit, kdokoli chce prezentovat své umění. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se převážně skladby vlastní, zpívané v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje. Mostecký hudební spolek poskytne jak prostory k vystoupením, tak i profesionální zvukové vybavení včetně zvukaře.

Přednost mají hudebníci, kteří se předem přihlásí na e-mail rokac.vinohrady@gmail.com, nebo do zpráv na Facebooku.

Tiskovou zprávu zaslal: Mostecký hudební spolek

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *