Pipes and Pints a 4Debils v teplickém klubu KNAK

Hudební klub KNAK Teplice hostí v pátek 22. února 2019 koncert kapely Pipes and Pints, kterým poskytne support speciální host, místní kapela 4Debils, která se po letech představí znovu na pódiu.

Kapela Pipes and Pints se vrací na klubová pódia v plné síle a lepší formě než kdy dříve. Letní festivalový návrat nenechal nikoho na pochybách, že jízda v divokém stylu bude pokračovat. Z kluků sálá nová energie, pohoda a dobrá nálada. Přijďte pustit páru, zahulákat si a načerpat pozitivní energii na jeden z nejočekávanějších koncertů této sezóny.

Všichni si přijdou na své se setem obsahujícím mix starších hitů, nových singlů vydaných během tohoto roku i úplně nové věci z připravovaného alba. Chybět nebude ani poslední mohykán – The Gael.

Evropské turné k návratu kapely na pódia pokračuje ještě několika zastávkami v ČR až do poloviny dubna 2019, proložené koncerty v Německu, Francii, Španělsku, Švýcarsku a Polsku.

>> Nové singly z roku 2018 na Spotify.

Very special guest – 4 DEBILS
Tak je to tu přátelé. Slovo dalo slovo, trošku jsme to hecli a 4Debils jsou zpět! Už jsem ani nedoufal že se tahle parta našich starých kámošů, kteří nám hráli na křtu první desky a brali nás na super koncerty kolem Teplic, dají kdy znovu dohromady. Se slzou v oku a s hrdostí dmoucí se hrudí slavnostně oznamujeme, že 4Debils s námi opět zahrají na jednom pódiu. Problem? No problem? Už je to tady!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *