Plexis a SPS v litvínovské Ponorce

První prosincový pátek, 6. prosince 2019, proběhne v Hudebním klubu Ponorka Litvínov punková paráda. Podzemní litvínovský klub bude hostit vystoupení dvou punkových kapel. Zahrát přijedou legendární Plexis a o nic méně legendární SPS. Prosinec v Ponorce začne hodně ostře.

► Kořeny kapely Plexis sahají hluboko do osmdesátých let, takže fanoušci a fanynky punkové muziky o tuhle kapelu museli zakopnout, i kdyby nechtěli. Do litvínovského podzemí přijede kapela po roce a půl a to už poněkolikáté. A vždycky to byl parádní mejdan. Nenechte si jejich vystoupení ujít ani tenhle pátek.

SPS jsou jako kapela jen o pár let „mladší“ než Plexis a mají toho za sebou tím pádem taky hromadu. V Litvínově hráli kluci naposled loni a i oni přijedou do Ponorky už poněkolikáté. I jejich koncerty jsou vždycky plné zábavy a parádní punkové muziky.

Událost na Facebooku.

Ponorka otvírá v pátek už v 18:00 a první kapela spustí přesně. To znamená kdykoliv po deváté večer. 

Vstupenky je v předprodeji možné zakoupit na baru klubu ještě ve čtvrtek 5.12. od 16:00, nebo je také až do čtvrtka nabízí Informační centrum Litvínov, které najdete v zámku Valdštejnů, kde je otevřeno denně od 9:00 do 17:00.

Převzato z webu klubu

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *