Pod palbou: A New Chapter

Dušan to vzal ve velkém stylu a po několika dnech je tu další příspěvek jeho rubriky Pod palbou. Tentokrát položil tři rychlé otázky vokalistovi děčínské crossover kapely A New Chapter.

A New Chapter - Děčín

A New Chapter – Děčín

Tři rychlé otázky pro JCoba z A New Chapter.

Končí nám rok 2014, co se povedlo a nepovedlo u vaší kapely?
Povedlo se toho strašně moc… V lednu jsme vypustili náš první videoklip ke skladbě Klidnej hoch, kterej kromě netu rotoval i v obou českých rockových televizích TV Rebel a Fajn Rock TV… V létě jsme tradičně vyrazili do Macacu nahrát už třetí EP „Až uvidíš klauna, uteč pryč“, singl Hlasy se vyšplhal až do čela hitparády Česká Desítka na rádiu Rockzone… Co se koncertů týče, zahráli jsme si mj. třeba po boku Krucipüsk, Dymytry, Hentai Corporation a dalších skvělých kapel. A teď ke konci roku jsme odstartovali Stay Loud Tour společně s Kruhovou záležitostí.

A co se nepovedlo? Vzhledem k tomu, že jsme na 100% pozitivně smýšlející kapela, nepovedený věci vypouštíme 🙂

Co chystáte na příští rok 2015?
Začátkem roku bychom rádi zveřejnili další klip, tentokrát ke skladbě Jistoty. Minulý víkend jsme ho dotočili, momentálně probíhají postprodukční práce a rozhodně je na co se těšit! Dále nás čekají další 3 zastávky Stay Loud Tour a taky už máme trošku tvůrčí absťák, takže se co nejdřív vrhneme na skládání nových pecek!

V pátek 19. prosince 2014 pořádáte v děčínské Besedě XMAS LOUD PARTY, proč jít zrovna na tuhle párty?
Na tuhle pravidelně obroční vánoční párty se hodně těšíme! Je to doma, v Děčíně, a to znamená, že si rozhodně připravíme nějaký překvápko, viděl bych to třeba na některou starší skladbu, která dlouho nikde nezazněla, anebo třeba úplně něco jinýho 🙂 Velká událost to bude i z toho důvodu, že naši velcí kamarádi Vodopaad zde pokřtí svoje nový, dlouho očekávaný CD! Téměř na den přesně se po roce v Děčíně ukáže i pražsko-děčínská sebranka Kruhová záležitost, a po dvou letech do Besedy zavítá lovosická parta Steelfaith, na kterou se můžou těšit všichni fanoušci heavy & power music! Rozhodně přijďte, mimo kapel bude na místě i tuna známých a bude se tančit!

Facebook: www.facebook.com/anewchapterband
Bandzone: bandzone.cz/anewchapter

Ptal se Dušan Homola

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Jedna reakce na Pod palbou: A New Chapter

  1. Pingback:19.12.2014 – Beseda/Děčín – XMAS LOUD PARTY - Koncerty na severu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *