[ZRUŠENO] Pozitivní Deviace, Le Bain De Maid, With The Other a Uprostřed Pádu v Děčíně [ZRUŠENO]

AKCE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENA (vyjádření organizátorů zde)

V děčínském klubu Biograffs, mimochodem místo, kde je doma underground, se v sobotu 4. července 2015 uskuteční akce GF 1224 & KRB DSTR PARTY aka Izzyho rozlučka se svobodou a Krabovo sebezničení (dá si to na téhle akci hned ve třech kapelách).

Začneme ale u hostů. Le Bain de Maid z Chebu a Chodova, tedy Čech západních, „staví ve své tvorbě na osvědčených emocore/screamo postupech, které obohacují především o značnou dávku autenticity, intimity, procítěnosti a naléhavosti“ a vše doplňují „živelnou šou“. Víc ti o kapele řekne poměrně čerstvý (a možná i kontroverzní) rozhovor na Fobia zine.

Služebně nejstarší kapelou, ve které se tento večer Kraby představí, je hardcore-punková kapela Pozitivní deviace. Kapela funguje od roku 2002 v podstatě ve stejné sestavě. Naposledy o sobě dala kapela výrazněji vědět loňskou povedenou nahrávkou povedenou nahrávkou, kterou si můžeš poslechnout třeba tady.

With The Other je další domácí a Krabyho kapelou. “Děčínská banda složená z kapel Pozitivní deviace, Shut Up And Dance, Tabula Rasa. Inspirace v neocrustu, temném a ukřičeném emo-hardcore a i blackmetalu…”, nebo zjednodušeně asi stačí jen emo-hardcore. Video z jejich letošního vystoupení v Liberci najdeš třeba zde.

A do třetice DC a Kraby, tentokrát s Uprostřed Pádu. „Novej band se starejma xichtama“. Po několika vzpomínkových koncertech děčínských Shut Up And Dance se loni kapela rozhodla pokračovat. S novým repertoárem a názvem. Uprostřed Pádu.

Akce je za dobrovolné vstupné a jako další motivace pro návštěvu téhle akce můžou být i narážky na nejistou budoucnost Biograffs clubu.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *