Prague Conspiracy v Děčíně

Kapela Prague Conspiracy přijede představit v pátek 25. března 2016 svou novou desku “Inner Game” do děčínského klubu Garage. O support se postará děčínská parta HANGMAN JURY.

Prague Conspiracy se pohybuje na české hudební scéně od roku 2010. Během této doby si zajistila pevné místo mezi nejpopulárnějšími rockovými bandy v zemi. Za sebou má vydání jedné studiové desky (Renegades, 2013) a nespočet koncertů v klubech a na festivalech v České republice i v zahraničí. 16. března vydala kapela druhé studiové album, které nese název Inner Game. Podle slov členů kapely jde o velký krok směrem vpřed. Zpěvačka Aneta Galisová, kytarista Jakub Siňor, baskytarista Matěj Vašků a bubeník Martin Smrkovský si k práci na novém albu přizvali respektovaného producenta Yardu Helešice, který má za sebou produkování alb takových kapel, jako jsou například Kabát nebo Support Lesbiens. S poslední zmíněnou má Prague Conspiracy jedno společné, a to angličtinu v textech písní. Ta dělá kapelu v žánru rockové hudby v České republice ojedinělou.

Úvodním singlem nového alba se stala píseň Times Like These.

Nové album obsahuje celkem 10 skladeb, na kterých se autorsky podílela celá skupina. „Naše nadcházející deska je věcí, která nám dělá v poslední době velkou radost. Věříme, že se bude líbit nejen nám, ale hlavně fanouškům na koncertech. Ti jsou totiž to, co nás na hraní nejvíc baví. Jakmile jsme na pódiu, užíváme si to,“ říká o novém albu baskytarista Matěj Vašků.

O support se postará nedávno vzniklá děčínská formace HANGMAN JURY, která 14. března vydala dvojpísňové EP.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *