Pražskej teplárenskej sjezd v Liberci

Pražskej teplárenskej sjezd je společné klubové turné kapel Cocotte Minute, Prago Union a Hentai Corporation, které v pátek 24. března 2017 navštíví liberecký BUNKR Rock Club.

Z tiskové zprávy k turné: Česká klubová scéna je svědkem nezvyklého hudebního nadžánrového spojení. Na společné turné se vydali tři svérázné a neotřelé pražské kapely, které jsou špičkami svých žánrů u nás.

Od začátku března tohoto roku křižují Českou republiku HENTAI CORPORATION, COCOTTE MINUTE a PRAGO UNION se společnými trojkoncerty nazvanými PRAŽSKEJ TEPLÁRENSKEJ SJEZD.

Turné odstartovalo 3. března v Příbrami a navštíví celkem jedenáct měst. Během dvou měsíců navštíví ještě Ostravu, Zlín, Liberec, Beroun, Brno, Pardubice, Strakonice, Ústí nad Labem, Čelákovice a Plzeň. Tyhle tři party vám dokáží, že jsou veškeré pověsti o tom, že za to Pražáci neumí vzít, naprosto liché!

„Původně jsme chtěli jet turné s No Name, ale sou na nás moc tvrdý, tak jsme se dohodli s Kokotama a Prago, páč sou mladý, nadějný, nedělaj moc bordel a jejich texty dávaj smysl,“ hází historku k dobru HENTAI CORPORATION.

„S ohledem na příšernou pověst všech zúčastněných je opakování tohoto bukanýrského zájezdu nepravděpodobné, a proto neváhejte zakupovat vstupenky u svých osvědčených prodejců štěstí. Bude to jízda! V zeleném oparu s nejjemnějším sněhem přijmeme molekuly etanolu. Po nás potopa!“ doplňují COCOTTE MINUTE.

„Nikdy jsme nic podobného neabsolvovali, tak věříme klukům, že to fakt bude jízda,” zakončují mistři novodobého básnění PRAGO UNION.

 

Událost na Faceboku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *