Prdel a Bourbon – další hudební víkend v Rokáči Vinohrady

Mostecký hudební spolek zve v pátek 19. dubna 2019 do mosteckého klubu Rokáč Vinohrady, kam zavítá zájezd ze spřáteleného klubu PRDEL v Berouně. Vystoupí BULLDOG a PADLÍ ANDĚLÉ. Hrát se bude i v sobotu 20. dubna, čeká nás více jak tříhodinové vystoupení BOURBON ACOUSTIC.

Bulldog + Padlí andělé (Zájezd klubu Prdel z Berouna)

Chcete zažít, jaké to je, když vás v Berouně někdo pošle do Prdele? Rockový klud Prdel je totiž domovskou scénou rock-metalové party BULDOG, která v pátek zahraje v mosteckém Rokáči Vinohrady. BULLDOG je berounská kapela, která už 4 roky koncertuje po vlastech českých. Najeto má už skoro stovku živých koncertů a ted vydává svoje druhé CD – Cítíte se nevesele?… Vymezuje se jen a jen vlastní tvorbou s českými texty. Hraje v klasické sestavě – bicí, dvě kytary, baskytara a zpěv. Svojí základnu má v rockovém klubu Prdel Beroun, kde zkouší, nahrává i koncertuje.

PADLÍ ANDĚLÉ jsou také berounskou kapelou se základnou v RC Prdel Beroun, nedávno oslavili roční výročí kapely. Mají také už vydané své CD – Černá křídla 2018. Hrají v podobné sestavě, s výjimkou zpěvu. Tam je mladá zpěvačka Monika. Kapela se zaměřuje výhradně na svou autorskou tvorbu s českými melodickými texty, s poněkud temnější a mystickou charakteristikou. Obě kapely spojuje RC Prdel Beroun a jeden společný bubeník a textař.

Bourbon Acoustic v Rokáči

Mostecká kapela BOURBON ACOUSTIC zahraje mix českých a zahraničních rockových hitů v akustickém podání. Nabídne vám i vlastní tvorbu z alb Sever a Rebel.

 

 

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *