Prosinec 2016 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Prosinec každoročně patří v Hudebním klubu Ponorka Litvínov mezi měsíce s nejbohatší nabídkou kulturního vyžití. Nejinak tomu je i v roce 2016. Pojďme se podívat, co jsme pro vás v našem podzemním kulturním zařízení připravili.

Litvínovská Triola 2016 se uskuteční v pátek 2.12. Takže i letos se můžeme těšit na autorské čtení. K tradiční poezii básníků ulice se přidají také autoři a autorky povídek.

Den po té se do Litvínova a především do Ponorky vrací trumpetista Laco Deczi. Stejně jako loni na jaře se můžeme těšit na skvělý hudební zážitek. Koncert Laco Deczi & Celula New York se tedy uskuteční v sobotu 3.12..

Kampaň Česko proti chudobě připravuje do Ponorky na čtvrtek 8.12. akci Důstojná práce pro všechny. V rámci akce se uskuteční výstava na dané téma a koncert Bloody Mary + Xacru, na kterém se představí brněnská punková kapela Bloody MaryXacru! ze Mšených Lázní.

Posledním koncertem před „odletem do teplých krajin“ se v pátek 9.12. v našem klubu rozloučí s litvínovským publikem písničkářka Ouim Kim Beat. Slibuje neslyšené i neviděné a také překvapení. Nenechte si ujít OUIM KIM BEAT v Ponorce!

Koncert Coffeebreak v Ponorce se uskuteční v sobotu 10.12.. Předvánoční mejdan funk-pop-jazzové kapely Coffeebreak, která hlásí „nový pecky i vánoční vypalovačky přesně pro tuhle party“.

Ve čtvrtek 15.12. oslavíme koncertem 60. narozeniny Petra Růžičky, první část třídílné narozeninové tour se uskuteční právě v Ponorce. Jen pro tuto příležitost se na pódia vrátí kapela Spínací špendlík. Vedle nich se představí ostrovní punková kapela dragSTER a punková legenda SHAM 69. Sestavu v Litvínově doplní ještě brněnská kapela Fancy Foxx.

O své nepřijdou ani příznivci elektronické hudby. Party nazvaná Euphory Night with Dj Subgate..Fidlushek B-Day se uskuteční v pátek 16.12.. Dj Fidlushek si na oslavu svých narozenin pozval „jednoho z nejobsazovanějších dýdžejů“. Vedle oslavence se tedy objeví Dj Subgate. Chybět nebude ani Dj Mirus a line-up doplní ještě Skinky a Remo vs. Fazka.

Dál nic – promítání, debata je akce, kterou na sobotu 17.12. připravuje spolek MY Litvínov. Promítnut bude dokumentární film Dál nic režiséra Ivo Bystřičana „o tom, jak si Češi staví dálnici do Německa“.

V pátek 23.12. začínají Vánoce v Ponorce koncertem Apple Juice, Louty, Anita = Merry Fucking Christmas. Vystoupí skoro místní punková kapela Apple Juice. Z Roudnice nad Labem přijede zahrát výborná punk-rocková kapela Louty a z Mostu pak pop-punková Anita.

Další akcí vánočního týdne je asi ta v Ponorce nejtradičnější. V neděli 25.12. se uskuteční Tradiční vánoční besídka – Xavier Baumaxa + Ovečky. Vánoční mejdan „sevšimvšudy“, tak jako každý rok na 1. svátek vánoční, na kterém vás může potkat Xavier Baumaxa a kapela Ovečky a ostatní.

Tradiční vánoční večírek v Ponorce s kapelou Definitivní Ententýk nás pak čeká v pondělí 26.12.. Přijďte se podívat, kam se za poslední rok kapela se svou tvorbou posunula a také zakřepčit na odzkoušené songy.

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *