Prosinec 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

 

Poslední měsíc roku 2017 se nezadržitelně blíží a je tedy nejvyšší čas si přiblížit prosincový program, který pro vás připravujeme v Hudebním klubu Ponorka Litvínov. Několik víkendových termínů je ještě ve fázi jednání a tak případné další akce budou oznámeny během prosince. Každopádně páteř programu známe, tak si pojďme říct pár slov o jednotlivých akcích, které v Ponorce v prosinci můžete navštívit.

► SPS & Zputnik v Ponorce
Hned v pátek 1.12. se můžete do Ponorky přijít podívat na punkový koncert, na kterém vystoupí pražské kapely SPS a Zputnik. Prvně jmenovaná kapela se k nám vrací po dvou letech, společně pak oba soubory vystoupily v našem klubu už před dlouhými 6 lety.

► Beats 4 Dogs
Sobota 2.12. bude patřit příznivcům drum’n’bassu a přátelům psů. Dj Push a Drum & Bass MOST připravili benefiční dnb party, na které vystoupí HundreadNightrofixSystem OverloadWNC a Blindax,  D-lex z Beating mashCrankPushCuba Libre a Dombee Finch. Výtěžek bude věnován Bullterrier Rescue Slovakia.

► Litvínovská Triola 2017
Další ročník lokální přehlídky básníků a básnířek Litvínovská Triola se letos v Ponorce uskuteční v pátek 8.12.. Vedle poezie mohou být součástí programu také povídky…

► Metal Submarine 2
Mostecká thrash-metalová kapela Sixth Dimension připravila v litvínovském podzemí na sobotu 9.12. pokračování seriálu koncertů Metal Submarine. Vedle pořádající kapely se představí sedlčanská black-death kapela Blasphemer a především zahraniční host, kterým je německá groove metalová kapela Blindgänger.

► Euphory Night with Dj HOME, MATT ESS Live!!, Fidlushek B-day
Do prosincového programu v Ponorce tradičně patří oslava narozenin matadora litvínovské techno scény Dj Fidlushka. Letos se narozeninová Euphory Night uskuteční v pátek 15.12.. Vystoupí Dj HomeMatt EssElectromafia, Dj Mirus a samozřejmě oslavenec Dj Fidlushek.

► Kyselé vánoce a Beer Pong v Ponorce
Kyselé vánoce a Beer Pong v Ponorce je akce, která se uskuteční v pátek 22.12. a půjde o předvánoční mejdan s turnajem v Beer Pongu. Bude se podávat punč a k tanci i poslechu bude hudbu vybírat dýdžejské duo Kyselý / Bůček.

► Tradiční vánoční besídka: Xavier Baumaxa + Ovečky&Ostatní
Samozřejmě i letos. V pondělí 25.12. se uskuteční Tradiční vánoční besídka. Vánoční mejdan ‚sevšimvšudy‘, tak jako každý rok na 1. svátek vánoční, na kterém vás může potkat Xavier Baumaxa a kapela Ovečky&ostatní.

► Tradiční vánoční večírek: Definitivní Ententýk
Úterý 26.12. pak bude patřit Tradičnímu vánočnímu večírku s kapelou Definitivní Ententýk. Opět můžete přijít zkontrolovat, kam se kapela za poslední rok posunula. Po koncertě se o výběr hudby postará nejhodnější strašidlo na světě Dj Vincent z Citadely.

Jak bylo řečeno, o několika termínech a akcích se zatím jedná, takže sledujte naše stránky a pokud se na dalším programu dohodneme, budeme o tom informovat. 


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *