PUNK AND HARDCORE SESSION III. v Azylu

„Prostá punková rubanice“ pod názvem PUNK AND HARDCORE SESSION III. proběhne v pátek 27. listopadu 2015 v libereckém Azylu. Vystoupí kapely V.O.H., BAD AGE, DIS-K47SCALP.

V.O.H. (Victims of hate)
Pražské komando, které vydalo svůj první počin na takřka zdejším labelu Rage dis records. Čas letí, label už nějaký ten pátek neexistuje, v kapele se odehrály rošády v sestavě a muzika zmutovala z nadupaného punku v metalem načichlý crust/hardcore. Zvuk posledního alba zabíjí, stejně jako muzika na něm. Pokud máš rád „skopčáky“ Raw Side anebo seveřany Disfear, metalová kombinace těhle dvou kapel s chytrými a angažovanými českými texty tě bude bavit!

BAD AGE
Punkový vichr se do Liberce přižene z Prostějova. Kapela je výrazně aktivní nejen koncertně. Za pět let své krátké existence stačila nasekat hned několik nahrávek. Prostějovští punkáči drhnou rychlej a přímočarej punk s angažovanými texty o právech zvířat a ekologii… Hudebně i textově mi hodně připomínají kapely, na kterých jsem vyrůstal: Rat Race, Radegast, Red Insect anebo starší Zeměžluč! Přijď si poslechnout, jak zní nedostatkový zboží dnešních dní – starý dobrý angažovaný punk!

DIS-K47
Původní one-man distakt projekt (ve kterém působil jako jediný člen crustový fanatik Kráťa) se časem rozrost a nyní funguje jako regulérní kapela. Chlapci pochází z crustového města Znöjmo, kde se vylíhla nejedna dobrá mlátička (Midnat död, Disfunkce mysli, Raw Reason… ).

SCALP
Takřka zdejší partička, která otravuje vzduch v severočeských končinách již osmým rokem, prošla lehčí změnou v sestavě a tak se můžete těšit na libereckou premiéru s Pavlem (UT, Treius) na postu basmistra. Čekej hardcore, čekej punk, čekej show, čekuj to!

Původně ohlášená kapela KPD na poslední chvíli odpadla. Koncert začíná ve 21:00 a vstup je „jeden zelený Karel čtyřka“.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *