Punk and hardcore session no.7 se přesouvá do Hada

Pozor, změna místa konání!

Místo Liberecký Pivní bar Azyl hostí v pátek 11. května 2018 sedmé pokračování benefiční akce PUNK AND HARDCORE SESSION HAD KLUB Liberec kde se představí kapely DISMÖRDSCALPHOPES a Just Wär.

Jarní PUNK AND HARDCORE SESSION je tu! A protože pank i hárdkór není jen o nekompromisních kytarových riffech a šviháckém ohozu, rozhodli jsme se opět vtisknout akci určitý přesah. 

Celý koncert bude benefiční a to na indickou sluneční školku SURYA. Školu společně s místními postavilo české občanské sdružení Surya, které se ve škole již mnoho let snaží zajišťovat výuku. Činnost sdružení závisí na drobných dárcích. Vyvinout aktivitu a sehnat peníze prostřednictvím punk/hc koncertu má v tomto případě opravdu význam, takže PŘIJĎ NA KONCERT, ZACHRAŇ DÍTĚ!
Více o projektu sluneční školy: http://www.surya.cz/projekt-slunecni-skoly

Akci podpoří tyto kapely:

DISMÖRD
Nötorcrust from Žel.Hrob. V sestavě ex členové Pisfits, Scalp a Východ z nouze. Čekej kombinaci raw punku a Motörhead!

SCALP
Polo domácí pětice krasavců bude v Hadovi opět oprašovat svůj metalem a severskými vichry ošlehaný devadesátkový hc/punk.

HOPES
Liberecký moderní hardcore, který netřeba představovat. Chlapci se benefitů nebojí. Jejich poslední návštěva Azylu bylo dobročinné řádění pro Šanci zvířatům. Bylo to hlučné a bylo to mocné!

JUST WÄR
Stále lepší a rozjetější punk attack komando z Prahy. Předskokany takových jmen jako The Varukers, The Virus, nebo Total chaos se nestala tahle partička milovníků Discharge a Motörhead jen tak náhodou. Zaběhlou sestavu nedávno opustil textař a zpěvák Jehuda. Jak jim to hraje s novým křiklounem Brainem? Přijď to zkontrolovat!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *