Punkový večírek ve Velkém Šenově

Restaurace U Jelena ve Velkém Šenově hostí v sobotu 14. dubna 2018 akci nazvanou Punkový večírek #7, která je zároveň akcí kampaně Show Your Help. Vystoupí kapely TNA, PoWčerejšku, DCRadio, Exit Empire, Brighter Days a Highstreet Hooligans.

TNA punk-metal / Šluknov

PoWčerejšku heavy-punk / Lipová

DCRadio emo-punk / Děčín

Exit Empire post hardcore / Hodonín

Brighter Days melodic-hardcore / Praha

Highstreet Hooligans punk-rock / Havlíčkův Brod


Iniciativa SHOW YOUR HELP vzniká na počátku roku 2015 jako sdružení členů a přátel kolem hudebních kapel Memento Mori, Chasing Christy a Highstreet Hooligans působících především v oblasti Havlíčkova Brodu. Nehledě na žánry spojuje tuto komunitu nejen vášeň pro hudbu, ale také pocit jisté zodpovědnosti vůči svému okolí. Iniciativa SHOW YOUR HELP byla vytvořena za účelem nabídnout a zprostředkovat pomoc potřebným, ať už lidem, bez ohledu na barvu pleti, věk, náboženství či národnost, tak i zvířatům. Vizi iniciativy SHOW YOUR HELP je participace na dílčích projektech zaměřených na pomoc těm, kteří se ocitli v nouzi, primárně v podobě finančních darů a dalších paralelních aktivit, které budeme podrobně mapovat.
Hudba je mocným médiem, prostřednictvím kterého chceme stmelovat, nikoli rozdělovat, zároveň ale i bojovat proti předsudkům a veškerým projevům nenávisti. Vzájemná solidarita je základním kamenem pro budování lepšího světa. Vyměňme lhostejnost za angažovanost, nenávist za toleranci a svár za jednotu. Naše scéna musí být víc než jen hudba. Buď toho součástí i ty. Ukaž svojí pomoc!

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *