Realistik promotion uvádí: Chasing Christy & No Chance of Recovery v Kadani

Realistik promotion zve na další koncert v kadaňském Posezení Pohoda. V pátek 6. října 2017 tam vystoupí kapely Chasing Christy a No Chance of Recovery.

Obě kapely představí v Kadani letošní nahrávky.

CHASING CHRISTY melodic hardcore / Havlíčkův Brod
„Melohardcorová sypačka Chasing Christy z Havlíčkova Brodu. Kluci do toho jdou opravdu srdíčkem. Krom hraní se hodně angažují v pořádání koncertů na Havlíčkobrodsku a hlavně se jasně a hlasitě vyjadřují k současným nešvarům společnosti (a že jich je). Za dva roky existence toho zvládli opravdu hodně a jejich tvrdá práce je opravdu vidět a je dobře, že jsou tu stále kapely, které hc berou i striktně jako životní styl,“ zval na jeden z jejich loňských koncertů portál Mighty Sounds.

NO CHANCE OF RECOVERY post hardcore / Praha
„Mladá melohardcorová scéna v tuzemsku začíná opravdu narůstat a my tuto vlnou, stejně jako minulý rok, nemůžeme ignorovat. Jednou z těchto kapel je opravdu emotivní banda z Prahy,No Chance of Recovery, která česká pódia křižuje teprve něco přes tři roky, zkušenosti však čerpají ze svých dalších projektů jako jsou nebo byly: Birds and Wolves, Black Bay, This Night Draws The End, Diptheriie či ZMAR. Jejich podání hudby na pomezí oldschool ema a současného melodického hc vás však strhne jako u ostřílenejch matadorů,“ pak říká anotace ze stejného zdroje jako u předešlé kapely.

„Kluci nám kromě skvělé nálady přivezou i kasičku SHOW YOUR HELP. Nadační iniciativa, sdružená kolem kapel Chasing Christy, Highstreet Hooligans a Memento Mori, byla vytvořena za účelem zprostředkovat pomoc potřebným. V současnosti probíhá už 5. sbírka, a to konkrétně pro malou Viktorku, která bojuje s nevyléčitelným genetickým onemocněním SMA. Pokud můžeš, přispěj dle svého uvážení nebo podpoř koupí merche. Každá pomoc má smysl a karma tě za to zcela jistě odmění. Více o projektu se dozvíš na níže uvedené stránce,“ stojí také v pozvánce. 

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *