Redhead Tour Voxela, Sebastiana a Light & Love na severu Čech

Trojlístek VOXELLIGHT & LOVE a SEBASTIAN jede společné turné. Série akcí pod hlavičkou agentury RedHead Music pokračuje v pátek 4. prosince 2015 koncertem v Hudebním klubu Ponorka Litvínov a v sobotu 5. prosince v děčínském klubu Garage.

Voxel, vlastním jménem Václav Lebeda, je písničkář, který prošel několika talentovými soutěžemi, kterého baví být zpěvákem s kytarou a snaží se být pozitivní. Voxel bude na koncertech propagovat druhé album Motýlí efekt, které vyšlo v září. Na něj už nějaký čas lákal singlem Jednou. Písnička i deska zvukově navazují na Voxelovu zatím nejúspěšnější skladbu V naší ulici, která nejlíp charakterizuje jeho aktuální rozpoložení a hudební směřování. Před pár dny pak vypustil do světa nový klip k songu V čase zpátky právě z aktuální desky.

Light & Love vydají debutové album nejspíš až napřesrok. Koncem srpna uveřejnili video k písni True. Tímto songem by chtěli navázat na úspěch prvotiny Blueberry Sky. Práci na desce a vlastních písních Honza a Lukáš Balcárkové zároveň doplňují sbíráním zkušeností a produkováním několika cizích alb.

Sebastian se zatím proslavil dvěma singly. Skladba Toulavá letos patří k nejžádanějším písničkám v tuzemském éteru i na internetu a novinka Záchranný bod má stejné ambice. Zatím je naplňuje, neboť za necelý měsíc nasbírala na YouTube téměř tři čtvrtě milionu zhlédnutí. Spoluautorem skladby je Petr Harazim z kapely Nebe.

Převzato z webu klubu Ponorka – Litvínov a upraveno

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *