Říjen 2016 v Café Max v Ústí nad Labem

Jedním z prvních klubů, který zveřejnil program na říjen 2016 je Café Max v Ústí nad Labem. Bližší info o akcích hledej na jejich facebookové stránce. Říjnový program tam uvádí takhle:

Zářijový program byl pouze „zahřívací“. Zato v říjnu roztočíme kola malé velké kultury na plné obrátky. Čeká vás toho opravdu hodně:
1) PETR KUNEŠ v pondělí 3. října uvede legendární animovanou komedii FANTASTICKÝ PAN LIŠÁK, kterou v roce 2009 natočil Wes Anderson.
2) Ve středu 5. října oslavíme DEN BERNARDA s kytarovým duem POCKET DJANGO. Těšit se můžete na pivo za deset korun a pořádnou porci gypsy swingu.
3) PETR KULHÁNEK ve čtvrtek 6. října zahájí výstavu svých fotografií TVÁŘÍ V TVÁŘ, která bude u nás k vidění do začátku listopadu.
4) V pátek 7. října se za dýdžejský pult postaví KIM YOUNG SU, tedy alter ego Petra Kuneše.
5) Ve středu 12. října se uskuteční říjnový MAX KVÍZ, na který se přihlašuje v sobotu 1. října.
6) Ve čtvrtek 13. října vás od 18:00 čeká ČINOHERÁCKÉ ENTRÉE, na kterém vám tvůrčí tým představí novou hru PAN BÍLÝ, ZRZKA A TI DRUZÍ. Od 20:00 nula pak bude na Činoherácké entrée navazovat tematická projekce GAUNERŮ Quentina Tarantina.
8) V pátek 14. října si můžete přijít zatančit na set DJ FUNKENSTEINA.
9) Café Max se opět připojí k festivalu KULT. Těšit se ve středu 19. října můžete na sólový koncert PETRA LINHARTA, frontmana legendární kapely Majerovy brzdové tabulky, který má slabost pro Sudety, jejich krajinu a příběhy. Ve čtvrtek 20. října bude následovat přednáška FILIPA NUCKOLLSE věnovaná Williamu Shakespearovi. A doprovodný program Kultu u nás v pátek 21. října uzavře party s pražským dýdžejem a producentem LOOPINEM.
10) Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude set JAYL FUNKA, jednoho z nejlepších německých funkových dýdžejů současnosti, který u nás ve čtvrtek 27. října vystoupí v rámci 18. DNŮ ČESKÉ A NĚMECKÉ KULTURY.

PS: Nezapomeňte si na jednotlivé akce dávat včas rezervace, respektive pořizovat vstupenky v předprodeji, ať máte jistotu, že vám nic neunikne! 🙂

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *