Říjen 2016 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Září 2016 uteklo jako voda a je nejvyšší čas pozvat vás na říjnové akce, které jsou v klubu Ponorka – Litvínov v dalším měsíci připravené.

Už v pátek 7.10. se u nás zastaví tour metalcore kapel SIGHTS a landless. Hned v sobotu 8.10. pak další koncert, na kterém se představí legendární Našrot spolu s měrunickými punkery Ruined Floor a LEGALIZACE.

V pátek 14.10. pokračuje série drum’n’bass parties nocí nazvanou Break The System Vol.2, kde vystoupí třeba Dj Spiritual za System Overload, DJ ABX nebo Push. V sobotu 15.10. se po více než roce a půl do Ponorky vrátí “legenda české undergroundové scény” kapela Garage and Tony Ducháček.

Další víkend zahájí v pátek 21.10. techno party, kterou mají pod palcem Dj Fidlushek a DJ Mirus. Sobota 22.10. pak patří kolektivu MY Litvínov, který promítne Rada nad zlato – dokumentární film a následné diskuse se má účastnit také autor filmu Jakub Charvát.

Konec měsíce pak bude patřit v pátek 28.10. koncertu kapely Sandra a její veMbloudi a jejich hostu. V sobotu 29.10. se uskuteční už tradiční Karneval 2016, který bude tentokrát tématicky zasvěcen filmu a filmovým postavám.

Samozřejmě může dojít k nějakým změnám s interprety či termíny, takže právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz.

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Převzato z facebookového profilu klubu.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *