Říjen 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Jestli vás zajímá, co pro vás připravil Hudební klub Ponorka Litvínov na další měsíc, pokračujte ve čtení. V říjnu 2017 se do litvínovského podzemního klubu můžete přijít bavit na koncerty různých žánrů, parties s elektronickou hudbou i na pravidelnou projekci dokumentárního filmu. Pojďme si to projít trošku podrobněji.

► Znouzectnost v Ponorce
Hned na začátku měsíce, v pátek 6.10., se do Ponorky po roce a třičtvrtě vrátí legendární plzeňská kapela Znouzectnost. Minule to bylo „pěkné“ a tak očekáváme, že letos to bude minimálně pěkné i letos.

► Electronic BEATS
Říjnový techno mejdan pod taktovkou „výrobců euforie“ se uskuteční v sobotu 7.10.Dj Fidlushek a Dj Mirus si tentokrát pozvali představitelky nové dýdžejské generace a reprezentantky teplické techno scény. Pořadatelského duo doplní svými sety Dj Lau Rie a GabrieLa Rana.

► Xavier Baumaxa a Legendary Buccaneers v Ponorce
pátek 13.10. se do Ponorky můžete přijít podívat na koncert, na kterém vystoupí místní hvězda Xavier Baumaxa, který si jako hosty pozval pražskou kapelu Legendary Buccaneers. Prvně jmenovaný představí svou novou desku Idueto a nové věci budou mít i hosté z Prahy.

► Gymplotéka
Litvínovské Gymnázium T. G. Masaryka slaví letos 70. výročí vzniku a oslavy budou probíhat v sobotu 14.10. v celé Citadele. V Ponorce bude party s reprodukovanou hudbou jako „chill-out zóna“ nejen pro návštěvníky oslav. Vstup do klubu zdarma.

► The Atavists & Sorry Holka v Ponorce
Další koncert v litvínovském podzemním klubu připravil na pátek 20.10. projekt Koncerty na severu. Tentokrát se místnímu publiku představí královéhradecká kytarovka The Atavists, které podpoří teplická kapela Sorry Holka, která se v Litvínově představí poprvé s litvínovským basákem!

► Break The System w/ Beating Mash
„Pravidelný měsíční jízdní řád litvínovských lámaných beatů neporušuje tradici a vrací se k vám v sobotu 21.10. s podzimní edicí. Vévodit mixážnímu pultu tentokrát dorazí osečtí zakladatelé Najlant Night – Beating mash. Jako support vám naservírují pestré drum’n’bass menu, od jemných a melodických tónu, přes tvrdší zvuky, až po energické „kvákance“ mostečtí Nightrofix a Jimmy Cocaine a lokální Push a Cuba Libre.“

► Katarzia v Ponorce
Katarzia je „naprosto originální písničkářka experimentující s novými beaty, elektronikou a rapem, která se s údernou kapelou nenápadně vzdaluje zažitým představám o folkové dívce s kytarou“. Do Ponorky přijede zahrát jako říjnový tip klubu v pátek 27.10..

► Projekce v Ponorce: Ada na radnici
Ani v říjnu nepřijdete o pravidelné promítání spolku MY Litvínov. Na sobotu 28.10. připravili projekci španělského dokumentárního filmu Ada na radnici. „Citlivý snímek zachycuje přerod nezdolné aktivistky v ženu, jež hodlá poctivě, s elánem a zdravým rozumem proniknout s občanskou platformou do politiky a nezadat si s ní.“

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *