Rock Live Tour 2017: ATD & Civilní obrana & Curlies v Teplicích

Club 3ožák Teplice zve v pátek 27. října 2017 na koncert v rámci Rock Live Tour 2017, které společně jedou kapely ATD, Civilní obrana a Curlies.

ROCK LIVE TOUR 2017
3 KAPELY / 10 KONCERTŮ / 1 VELKEJ VEČÍREK

Benešovská punk-rocková parta ATD funguje od roku 2007. Za tu dobu stihla odehrát stovky koncertů a odjet tour s kapelou Rybičky 48. Na ROCK LIVE TOUR 2017 kapela vyráží s klipem „Malá nevěrná“ z dílny talentované dvojice Petr Vinc Havlíček a Ondřej Soukup. Produkce singlu se zhostil Tomáš Fröde z kapely Imodium, se kterým ATD spolupracovali už na úspěšném singlu “Ke hvězdám“.

Čáslavská pop-punková kapela Civilní obrana hraje od roku 2005. Za tu dobu jste ji mohli potkat na festivalech Votvírák, Sázava Fest, nebo Trutnov Open Air. Jejich nejnovější singl, ke kterému kapela natočila klip s juniorskou mistryní ČR Body Fitness Zlatou Bubeníčkovou, se jmenuje “Holku pevnou mít“.

Cirkus-punková kapela Curlies, kterou charakterizuje legendární zvuk skotských dud hraje od roku 2011. Za tu dobu vydala dvě CD a tři EP. Stihla si také zahrát po boku kapel INE KAFE, nebo kanadských legend The Real McKenzies. Kromě koncertů v ČR a na Slovensku kapela zavítala i do Anglie. Jejich aktuální tvorbu si můžete poslechnout v klipu “Tohle je o zdraví“, který vyšel ke stejnojmennému CD letos v únoru.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *