Rockový mejdan s Devianty v mosteckém Rokáči

Tento pátek, 4. května 2018, nás v mosteckém Rokáči Vinohrady čeká další rockový mejdan. Zahrají teplické kapely SCHLAK a DEVIANT, které podpoří chabařovická partička TARANTULE.

Teplická parta s pošetile romantickým názvem Deviant hraje od roku 1999. V roce 2017 vydali debutové album „Jsem to já…“. V Rokáči Vinohrady jsme DEVIANT viděli na vánočním večírku na konci loňského roku. Členové skupiny: Maik Vitoušek (zpěv), Jakub Novák (doprovodná kytara a vokály), Jiří Černý (sólová kytara a vokály), Ondřej Duda (basa a vokály), Tomáš Kovtan (bicí).

V teplické crossover-rock’n’rollové kapele SCHLAK se vystřídalo nemálo více či méně známých hudebníků. Ti nadále hrají v dalších kapelách, především teplické scény. Současní členové skupiny jsou Standa „Pokuston“ Mikota (zpěv), Jiří „Jürgens“ Mikota (kytara, zpěv), Václaf Panchártek (kytara, zpěv), Mike Djent Maresh (baskytara, zpěv) a Zbyněk Ušák (bicí)

Hard rock’n’rollová partička Tarantule přijede z Chabařovic. Martin Sluka (zpěv), Ozzy Tlačbaba (kytara), Radek Koňas (kytara), Michael Molnár (basa), Štěpán Vojta (bicí)

Line-up:
19:00 otevření
20:00 Tarantule
21:00 Schlak
22:30 Deviant
Vstup 100 Kč

Událost na Facebooku.

Tiskovou zprávu zaslal: Mostecký hudební spolek

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *