Rokáč Vinohrady nabídne o následujícím víkendu pestrou paletu hudebních stylů

Mostecký hudební spolek zve na víkend do mosteckého klubu Rokáč Vinohrady, který bude opět plný skvělé muziky. V pátek 5. dubna 2019 od 19:00 zahrají DEVIANT, TARANTULE a DEAKEN. V sobotu 6. dubna představí pianista Jan Řeháček svůj nový projekt GROOVE COMPANY. Potom si každý, kdo si přinese hudební nástroj, může zahrát při Jam Session.

Deviant, Tarantule a Deaken

Teplická parta s pošetile romantickým názvem DEVIANT hraje od roku 1999. V roce 2017 vydali debutové album „Jsem to já…“. V Rokáči Vinohrady DEVIANT vystoupili na vánočním večírku na konci roku 2017. Členové skupiny: Martin Sluka (zpěv),  Jakub Novák (doprovodná kytara a vokály), Jiří Černý (sólová kytara a vokály), Ondřej Duda (basa a vokály) a Tomáš Kovtan (bicí).

Hudební skupina DEAKEN [;deáken] byla založena v Lounech v roce 2014 jako studiový projekt kytaristy Jacoba a bubeníka Kenjiho. V roce 2017 se studiový projekt mění na plnohodnotnou kapelu. Hudební směr kapely byl jasný již v zárodku projektu…moderní rocková muzika jemně podkreslená samply. V tvorbě skupiny však nalezneme spousty hudebních vlivů jako je metal, metalcore, hip hop, rap, progressive. Texty písní jsou v angličtině a dá se říct, že jejich obsah vystihuje životní příběhy, chmury a alter ego všech členů kapely.

Hard Rock’n’rollová partička TARANTULE přijede z Chabařovic. Ozzy Tlačbaba (kytara), Radek Koňas (kytara), Michael Molnár (basa), Štěpán Vojta (bicí).

Groove Company + Jam Session

GROOVE COMPANY je nový projekt pianisty Jana Řeháčka, plující mezi jazzem, funky a groove. Můžete se těšit na specifické adaptace známých songů a jazzových standardů, u kterých nechybí ani spousta  improvizace.

Po koncertě následuje JAM SESSION, který bude šlapat také ve stopách jazzu, funky, groovu, latiny a podobně. Tak vezmi nástroj a přijď.

Tiskovou zprávu zaslal: Mostecký hudební spolek

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *