Rutka Laskier + Pacino + Caemento v Děčíně

This Moment Is All We Have Booking připravil na pátek 20. září 2019 do Děčína opravdovou parádu. Biograffs club hostí koncert, na kterém se po roce ve stejném městě, ale na jiném místě, objeví orlovská kapela Pacino spolu s jihomoravskou kapelou Rutka Laskier. Na akci navíc poprvé vystoupí nová domácí kapela Caemento.

Pacino
– Trojice z Orlové hrající indie post-punk. A třeba tohle se o nich píše na internetech:
„Vychází z do it yourself undergroundu, je poučená z dobrých zdrojů, ať to je americký indie rock 80. a 90. let, jako Dinosaur Jr. nebo Polvo, a zároveň vyrostli na poetice kapel z pražského vydavatelství Silver Rocket. Všechny inspirace ale přetváří v něco osobitého. S deskou Půl litru země nebo na koncertech dokáže chytnout lidi z různých scén a mimo ně. Spíš spojuje, než rozděluje, aniž by se ale vzdálila skromnému prostředí, odkud vychází…“

Rutka Laskier
– Tahle pětka kluků, která má sen o turné v Mexiku a Indonésii si to střihne hezky v DC. (Vem sombrero a uděláš jim určitě radost) Drtí emo hardcore, kde můžeš slyšet vliv francouzských emo kapel s texty v češtině.

Caemento
– Nová parta, staré ksichty z DC a Chomutova. Doslova před pár dny taky vydali první nahrávku… Kapela, která svůj další koncert odehraje v Litvínově o týden později na akci Koncertů na severu.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *