Ryan McGarvey v jabloneckém klubu Na Rampě

Jablonecký klub Na Rampě hostí ve středu 14. září 2016 koncert, na kterém vystoupí Ryan McGarveyBlues rockový kytarový virtuóz a zpěvák z Nového Mexika. Kytarové finesy, unikátní zpěv, jediný koncert v Čechách!

Po třech letech neustálého cestování se do Jablonce opět vrací Ryan McGarvey. Vzhledem ke svým náročným koncertním aktivitám vydal za tu dobu pouze jedno album (The Road Chosen – listopad 2014), nicméně rozpracovaná jsou další tři: hard rockové, bluesové a živé (nahrávka z 13. 8. 2016). V roce 2014 obsadil v anketě European Blues Awards 1. místo v kategorii „Nejlepší kytarista“, což svědčí o jeho stálé oblibě na evropských pódiích.

Od jeho posledního koncertu v Jablonci se mnohé změnilo. Blues se pomalinku z jeho hudby vytrácí a v nových skladbách stále více převažují prvky klasického hard rocku vyvolávající vzpomínky na Black Sabbath a Led Zeppelin. K uskutečnění Ryanových hudebních snů značnou měrou napomohla změna na místě basového kytaristy. Hvězdou jeho tria je českým fanouškům dobře známý Carmine Rojas – posledních 8 let Joe Bonamassa, před tím ještě Rod Stewart, David Bowie, Tina Turner a mnoho dalších. Na bicí kytarovou dvojici tentokrát doprovodí bubeník Chris Hill.

Ryan vzkazuje: „Opravdu moc se těším na české publikum a po koncertě i na české pivo. Doufám, že si ten jediný večer v Česku všichni užijeme. It’s gonna be a killer night!“

Událost na Facebooku.

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *