SCALP a V.O.H. představí své split LP v Teplicích a Chomutově

Společné split LP přijedou tento víkend do Teplic a Chomutova představit dvě hardcore-punkové kapely. SCALP z Liberecka a V.O.H. z Prahy. V pátek 6. října 2017 se v teplickém podniku Restaurace rajče) se po jejich boku objeví ještě místní thrash kapela BOB a o den později, v sobotu 7.10., je v chomutovském Huháči podpoří roudnická kapela Louty a se sólovým výstupem ještě Tom77.

SCALP
Punkoví nezmaři z širokého okolí Liberce a Brandýsa nad Labem. Kapela jede podzimní šňůru k oslavě deseti let své existence a neušetří svou návštěvou ani Rajče ani Huháč. 1.10. vyšlo kapele split LP s Victims of hate, kteří se na koncertě objeví také. 

V.O.H. aka VICTIMS OF HATE
Tato pražská formace hraje svůj metalový crustem načichlý hardcore už více jak 15 let. Na kontě má několik CD’s, které vyšly u známých českých labelů (PHR, Cecek) a nyní vydávají společně se SCALP své první split LP. 

BOB
Domácí mazlíčci. Punkáči co se rozhodli že budou hrát Thrash. Každý z členů BOB má za sebou aktivní fungování v řadě kapel a tak jsou všichni za ty roky sehraní páni muzikanti. Takže „Drž hubu!“ a doraž :).

LOUTY
Ostřílení bardi z Roudnice nad Labem hrají melodický punkrock ve kterém se nezapře vliv ústecké Houby. Toto léto projela kapela v zájmu svého Mighty tour 2017 republiku. O tom, že jejich muzika má tah na bránu, se můžete přesvědčit jak ze staršího EP, tak z namakaného CD Kukačky na Déčku.

TOM 77
Folkpunkový bard Hřebík alias TOM 77 chvíli hobloval šest strun v již zmíněné Houbě a znát ho můžete také z hudebně velmi podobných No sympathy. S pomocí kamarádů z Houby vyprodukoval v roce 2012 CD „Přišel čas“, které vyšlo na PHR. Folkpunk dnes vrže kde kdo. TOM 77 se ovšem vyznačuje smyslem pro hit a naléhavostí svých textů…

Thrash crust punk goulash
Pátek 6.10. – Restaurace rajče) – Teplice + BOB
Událost na Facebooku.

Punk means action!
Sobota 7.10.Huháč – Chomutov + Louty a tom77
Událost na Facebooku.

Převzato z událostí na FB.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *