Slovenské kapely Shallov. a 52 Hertz Whale na severu Čech

Výběr toho nejlepšího ze slovenské alternativní & diy scény už první říjnový týden na severu Čech. Společné turné Shallov. a 52 Hertz Whale nazvané we shall love a lot of people tour ve čtvrtek 4. října 2018 navštíví Veřejný sál Hraničář v Ústí nad Labem a o den později, tedy v pátek 5.10., zavítá do Teplic, kde akci hostí MCBožák a line-up doplní domácí F. S..

„Shallov i 52 Hertz Whale mají za sebou přes pět let práce, během kterých obě kapely vydaly dvě alba, odjely nespočet koncertů po slovenských klubech, diy spotech a festivalech jako je Pohoda, Hviezdne noci, FFUD, Fluff Fest a Familyfest. Vidět jsme je mohli po boku skupin jako je Loma Prieta, Birds in Row, Algiers, The Underground Youth, Joliette, No Omega, Viva Belgrado, Soviet Soviet,“ píše v pozvánce kolektiv Vegang.

Shallov post hardcore – emo – screamo / [SK]

52 Hertz Whale post punk – alternative / [SK]

F. S. crossover / Teplice
Teplická kapela, která prošla od začátku devadesátých let značnými personálními obměnami a s nimi spojenou žánrovou genezí – na momentální tvorbě můžete slyšet vlivy Tool, Faith No More, Už jsme doma a dalších. Ve stávající sestavě kapela hraje čtvrtým rokem, nicméně velmi sporadicky – všichni členové jsou vytíženi v dalších hudebních tělesech a F. S. zůstává jako srdcová záležitost, ke které se nepravidelně, ale o to raději vracejí. Velmi pomalu vzniká materiál na novou nahrávku, která by měla být hotová během přístího roku.

× čtvrtek 4.10. > Veřejný sál Hraničář – Ústí nad Labem > Shallov. + 52 Hertz Whale
Událost na Facebooku

× pátek 5.10. > MCBožák – Teplice > Shallov. + 52 Hertz Whale + FS
Událost na Facebooku

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *