Slovinská kapela Start At Zero vystoupí v Děčíně

Slovinská skate punková kapela Start At Zero se vydá na Czech Weekend 2017 a v rámci této „šňůrky“ navštíví v sobotu 4. března 2017 také děčínský Biograffs club, kde se vedle nich představí ještě pražští Kaczynski aka Nekonečno z Liberce.

Čtyřčlenná banda Start At Zero ze slovinského města Ajdovščina. Kluci drtí poctivej skate punk, takže o zmáklé melo vyhrávky a solidní nálož punkrocku s melodickým zpěvem nebude nouze. Od roku 2012 mají na kontě dvě alba.

Kaczynski  je parta Pražáků, kteří vlastně ani snad nejsou všichni z Prahy. Kapela složená ze členů různých kapel (Flummox, Onanizer, Bezbolestná, Sangre de Cristo, Signa Sinistra), která podle svých slov drtí trochu emo, trochu crust, trochu violence i hcpunk. Angažované texty, ke kterým kapela říká: „V našich textech se zaměřujeme na sociální a environmentální problémy, veganství, hledáni sebe sama a vyšlapávání si cesty v tomhle zkurvenym světě. Jo a taky nemáme rádi stát a fízly!“ Jsem moc rád, že koncert doplní právě tito kamarádi.

∞ / nekonečno – fairytale emo – typci z Liberce, co myslím, ještě v Bio nehráli. Čtyřčlená sebranka hrající takové to emíčko. Rozhoupe tě, zároveň roztančí.

Koncert bude jako tradičně nekuřácký, samozřejmě pro kouření je vyhrazená kuřárna.

V zelené místnosti určitě bude probíhat nějaká výstavička. Takže pokud máš i ty nějaké výtvory, které bys chtěl předvést, ozvi se.

DC Kraby

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *