Sorok Fest: Plexis, Do Řady!, Status Praesents, MZH v Litvínově

Сорок фест je narozeninová oslava, která se uskuteční v Hudebním klubu Ponorka Litvínov v pátek 10. února 2017 a na které vystoupí legendární punkové formace Plexis a Do řady! společně s metal-hardcore kapelou Status Praesents a punkovou kapelou MZH.

Začneme pěkně od podlahy. První se svého úkolu zhostí ‚nejlepší skupina‘ Status Praesents, která v litvínovském podzemí vystoupí zhruba po roce. Tahle kapela už u nás hrála několikrát a vždycky se ráda vrací. Nenechte si jejich set ujít. 

Po nich nastoupí severočeská punková legenda Do řady!. Ani oni nebudou hrát v Ponorce poprvé. Minule jsme na jejich koncert zvali takhle: „Do řady! fungují už od druhé poloviny „osmdesátek“, ale stále mají co říct a tak to říkají. Jejich koncerty v Ponorce jsou jistotou dobré zábavy a i proto se do Litvínova tahle parta pravidelně vrací.“

Do osmdesátých let minulého století sahají i kořeny další kapely. Plexis se strejdou Hoškem existují od roku 1984. Shodou okolností slaví Petr Hošek právě zítra v Lucerna Music Baru padesátku a Plexis tam uvedou v premiéře zbrusu nový klip a snad se rýsuje i nová deska. Takže přijďte v pátek do Ponorky popřát vše nejlepší i jemu.

O závěr kulturního programu se pak postará další pražská kapela MZH. „Noise pub boys“ v našem klubu už hráli, ale tehdy se na pódium dostali až někdy nad ránem, takže si do Ponorky přijedou rádi zahrát znovu, tentokrát snad v lepším čase.

Přijďte se pobavit na kvalitní hudební produkci a popřát oslavencům. Oba to mají kulaté. Strejda Hošek za padesát a náš Eda za „sorok“. Tohle si oslavu určitě zaslouží. Takže na viděnou v pátek v Ponorce.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá už v 18:00 a koncert má začátek naplánován na 20:00, takže přijďte včas. Vstupné je 150,- a vybírat se bude až do konce, takže opravdu přijďte včas.

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *