STARÁ ŠKOLA JINAK v mosteckém Rokáči Vinohrady

Mostecký hudební spolek s kapelou STARÁ ŠKOLA přichystali na pátek 31. ledna 2020 do klubu Rokáč Vinohrady večer plný hard a artrockových klasiků v programu STARÁ ŠKOLA JINAK.

STARÁ ŠKOLA vznikla v roce 1983 z předešlých formací S.D.R. a Omnia Blues Band. Zakládající trio bylo od vzniku až do prosince 2009 beze změn.V osmdesátých letech pětičlenné obsazení, v období 1987-95 čtyřčlenné, poté až do prosince 2009 opět trio. Od ledna 2010 změna na postu bubeníka + nově obsazení postu zpěvačky. Od ledna 2018 další změna na postu bubeníka a zpěváka (už jen jako host v programu JINAK).  Od poloviny roku 2016 do počátku roku 2018 s kapelou v programu Stará Škola JINAK vystupoval jako host klávesista Michal Wakeman Mareček, od počátku roku 2018 s kapelou v programu Stará škola UNPLUGGED vystupuje jako stálý host kytarista Miroslav Slávek Vojnar a od listopadu 2018 v programu Stará škola JINAK vystupuje jako stálý host zpěvák Mentol.

V mosteckém Rokáči Vinohrady zahraje STARÁ ŠKOLA v sestavě Dalibor Štefl – basové kytary, zpěv, percussion, foukací harmonika, Hans Lewr – bicí nástroje, percussion, Vítězslav Štefl – kytary, zpěv, kytarový syntezátor a Mentol – zpěv, akustická kytara.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *