Studentský Majáles Ústí nad Labem 2016

Studentská unie UJEP zve na první ročník Studentského Majálesu! Akce se uskuteční  v pátek 29. dubna 2016 v areálu kampusu UJEP před Fakultou umění a designu od 14:00. V rámci tématu NÁVRAT K TRADICÍM se můžete zúčastnit slavnostního průvodu v maskách, který půjde z Mírového náměstí až do kampusu.

Na dvou hudebních stage (MÁJ & LES) se můžete těšit na kapely jako je: ZRNÍ, DIRTY BLONDES, WWW, NOISY POTS, KVĚTY, ILLE, I LOVE YOU HONEY BUNNY, HOUPACÍ KONĚ, ELLYCE, HOT PANTS, MAMA’S PROJECT. V bohatém doprovodném programu uvidíte Majálesové svatby či Činoherní studio.

Můžete si zkusit jízdu na longboardu od Mayhem Longboards nebo se podívat na potetované andílky Suicide Angels. Dále zde uvidíte projekt Svoboda zvířat, Amnesty International Ústí nad Labem, HateFree Culture, Food Not Bombs a další. Zážitky na Studentském Majálesu zdokumentuje Photoplace. Suvenýry si můžete odnést například od Korálky Studiowallerie, FIMO Lenassi, Obskur, PruskaShop, Bearfromural a mnoha dalších.

Hlad a žízeň můžete zahnat u skvělých cateringových stánků, které na místě budou – Lagarto Café, Pivnice Tipka, Zmrzlina Hlín, Čajovna u Vysmátý Žáby, Fair & Bio Pražírna, Box na Nábřeží. Vítáni jsou samozřejmě vegetariáni a vegani, kteří si přijdou na své u Vege Bistro Čekárny.

Takže vezměte krepáky, masky a poďte s námi vyrazit do ulic zpět k tradici Studentského Majálesu!

Převzato z webu informuji.cz

Podrobnější informace v události na Facebooku.

Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *