Svátek má Vendula: Myluju Vendulu + Shøe Cut + Traffic Jam v Chotovicích

Chotovická hospoda u lázní v Chotovicích u Nového Boru hostí v sobotu 6. dubna 2019 koncert kapel Myluju Vendulu, Shøe Cut a Traffic Jam – Praha.

Myluju Vendulu alternative-pop / Nový Bor
Ještě na konci roku 2017 jsme nahráli písničky, které jsme vymysleli během prvních zkoušek a vzniklo CD „Až dosloužím, chci do sběru“. Původní složení kapely zpěv+trubka (Pepek), kytara (Ježíšek), klávesy (Lída) a bicí (Venca) doplnila po prvním koncertu s robotickou basou živá baskytara zastoupená Ctiradem a jelo se naplno. Bez plánu a organizace se zrodila Vendula – hudební projekt, který propojuje prvky funku, alternativ-popu, jazzu a mnoha dalších blíže nespecifikovatelných hudebních žánrů.

SHØE CUT alternative-funk / Karlovy Vary
Skupina SHOE CUT je trio ve složení: bicí, basa, kytara – zpěv. Občas zazní i příčná flétna. Zařazení do stylu je problém, hoši si pohrávají s jazzem, funky, reggae, hip hopem i dalšími styly, ale žádný z těchto stylů neovládají dokonale, tak by bylo poctivé napsat, že prostě zpívají písničky. Kluci jsou posedlí rytmem, melodií i harmonií a nic z toho nesmí v jejich písních chybět. Mládenci zkouší v Ležničce, což je malebná víska mezi loukami a lesy. Jsou to prostě romantici

Traffic Jam rock-funk / Praha

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *