Tabula Rasa hlásí ‚finito‘

Tabula RasaPodobných zpráv, jako je ta následující, bychom chtěli přinášet co nejméně. Děčínská punková kapela Tabula Rasa na svém Bandzone profilu ohlásila, po více než pěti letech fungování, ukončení existence a zrušení i už domluvených koncertů. Tyhle holky byly a jsou naštěstí aktivní i jinak a jinde, ale kapely je určitě škoda. Každopádně si poslechni nahrávku v přehrávači na jejich profilu.

„Nekrolog“ z Bandzone profilu Tabula Rasa v plném znění: 

Finito..

Tabula nedávno oslavila pět let existence. Sešla se parádní parta, skvělej koncert. Skotačilo se až do rána a my s holkama společně zavzpomínaly co jsme za ty roky zažily. Nejen, že jsme se dostaly díky hraní na moc zajímavý místa, měly jsme možnost potkat nejrůznější a zajímavý lidi, získaly jsme vnitřní sílu, uvědomily si líp co vlastně jako kapela chceme a co zas ne, který akce pro nás mají smysl a ktrerý nemaj, učily jsme se, pozorovaly a taky se náramně bavily. Získaly jsme díky Tabule skvělý přátelé a poznaly tak, že když lidi drží spolu a navzájem se podporujou, dokážou toho mnohem víc..

Ani ne půl roku na to sedíme v kroužku u stolu a bavíme se co bude dál…Otravná stagnace a uvíznutí v nějaký bažině nihilu nám napovídá, že to co se s Tabulou děje není krize a po několika minutách se shodujem na tom, že náš list už je nadobro popsanej… Spirit se vytratil, necítíme ho. Inkoustem jsme neplejtvaly, snažily jsme se tak, jak jsme nejlíp uměly a v danejch chvílích dokázaly..

Když se ohlídnu zpátky, byly to zatim ty nesmysluplnější roky mýho života. Mohly jsme dělat to, co milujem a to úplně stačí. Poslední rok přinesl velký změny v celym tomhle stvoření jménem Tabula Rasa a nějakou tou skulinou se zkrátka vytrácel život. Z tý seschlý rozinky co zbyla nevymáčknem ani to vysněný LP, což nás všechny moc mrzí. Doufám, že tahle kapela někoho oslovila, rozveselila a pohladila na duši. Díky moc za to, že jsem mohla bejt její součástí.

Bětka

Omlouváme se všem, kterejm jsme přislíbily účast na akcích. Tabula už bohužel neodehraje ani jeden koncert.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *