The Fialky a Nežfaleš v litvínovské Ponorce

Bez dvou dnů přesně po čtyřech letech se v pátek 21. září 2018 vrátí do Hudebního klubu Ponorka Litvínov pražské punk-rockové kapely The Fialky a Nežfaleš.  Obě kapely slibují zahrát jak známé songy, tak samozřejmě i věci z jejich posledních desek. 

× The Fialky 
Punk77 z Prahy. Kapela vznikla v roce 2000 a na kontě má 4 desky, hromadu singlů a stovky koncertů doma, i na Slovensku, v Polsku a Německu. Zazní klasické skladby i věci ze stále aktuální desky „Je ti to málo“, kterou mimo jiné zařadil časopis Rock and Pop mezi top 5 desek za prosinec 2017. Naživo je to nekompromisní punk jízda která rozezpívá celý klub!

× Nežfaleš 
Punk’n’roll okolo textaře Radka Šedivého, fungující od roku 2002. Zatím poslední album „Zločin z vášně“ vydala kapela v loňském roce a sklidila za něj pozitivní reakce od příznivců i kritiky. Kapela se v Litvínově ukáže po řadě let a přiveze to nejlepší ze své kariéry!

Událost na Facebooku.

Ponorka má v pátek otevřeno už od šesti a první kapela začne hrát kdykoliv po deváté. Vstupné kilopade. Prvních padesát platících dostane volnou vstupenku na sobotu 22.9. do klubu KNAK Teplice na koncert 22/9 Infa Riot (UK) Konspirationen Lost Wisdom -Teplice CZ

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *