The Pau & Bumfrang3 & Pacino v libereckém Azylu

Liberecký Pivní bar Azyl zve v pátek 16. února 2018 na koncert kapel The Pau, Bumfrang3 a Pacino.

The Pau (PL) – one woman punk riot
Hity ze Západopomořanska. The Pau, neboli Paulina, má svojí kapelu v telefonu a krom něj si bohatě vystačí jen s kytarou a mikrofonem. Riot grrrl DIY punk 21.století. Občas víc křik než zpěv, rozskřípaná kytara à la Sonic Youth, místy až tanečně našláplé podklady, texty co se ničím nemažou. „Ku“ je nesmírně chytlavá a přesvědčivá deska, která vás dostane. Jak pravil interweb: „Jeden z nejlepších debutů nezávislé scény posledních let. Možná
nejlepší.“

Bumfrang3 – post-punk/noise r´n´r
Hity z Polabí. S Bumfrang3 vědomě porušuju své nepsané pravidlo minimálních ročních prodlev mezi dalším pozváním kapely, ale nejde to jinak – do programu našeho večírku tohle stále lepší a vyhranější trio od Všetat tak nějak přirozeně patří a zapadá. Předloňské vynikající album „Vidim“ je před vyprodáním, přijďte si pořídit jeden z posledních vinylů a zatřást hlavou.

Pacino – indie/hardcore
Hity ze Slezska. Když tu Pacino minule hráli, nevím kde jste byli vy, když ne tam, a já prostě chci, abyste tohle syrově melodické zjevení, hlásící se ke kytarovkám 90. let, viděli naživo. Pokud nejste totální ignoranti, tak už jste určitě o jejich výborném oficiálním debutu „Půl litru země“ něco slyšeli, psali o něm pochvalně myslím už i v posledním Zahrádkáři a já to můžu s čistým svědomím podepsat.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *