„Thrash The Core“ v libereckém Azylu

„Bad Little Boy a Lycana přináší hudební nášup! V úterý 15. března 2016 večer opotí počmárané stěny libereckého Azylu tři různorodé punkové sebranky. Vstupné bude klasické kílko.

BLACK SACHBAK
Thrash metaloví démoni přilétnou do evropy ze slunného, orientálního, separačními ploty prošpikovaného Izraele. Bizarní sqadra vtipných vlasáčů míchá ve svém crossoverovém hmoždíři punk, metal a hardcore, nicméně vizáží i výsledným soundem mají nejblíže k nedávno ještě tolik oblíbenému thrashi. Čekni sám/sama:

GROSSWELL
Svou premiéru v Azylu si odbude i nová partička z Prahy mastící hardcore. V sestavě například Scott (bývalý basák a posléze kytarista THALIDOMIDE). Na kapelu je slyšet jen samá chvála, tak se nejspíš máme na co těšit.

FASTERATU
Koncert odpálí místní všem jistě dobře známá rozbuška. Liberečtí drtiči sanic s již deseti křížky na krku. Kapelou za ta léta prošla hezká řádka postaviček , z nichž každá pomáhala dotvářet jedinečně obhroublý kapelní sound. Ať už bylo ovšem složení jakékoli, společným jmenovatelem byl vždy ortodoxní prasopalní crust.“

Převzato z FB události.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *