Třetí ročník koštovského Fondy FESTU

V sobotu 20. května 2017 proběhne na hřišti v Koštově (1,5 km na jih od Trmic) třetí ročník hudebního festivalu Fondy FEST. Letos se představí kapely Real Incident, SKLAP, Hustej Wimpy, SteelFaith, IDIO & IDIO, Y?.

Pár slov o jednotlivých kapelách si vypůjčím od kapely IDIO & IDIO, která na akci nejen vystoupí, ale stará se i o propagaci:

Po roce je to tu zase! Parádní akce, super atmosféra, skvělí lidé. To je Fondy FEST v celé své kráse a jen pár kroků od Ústí. Doražte se pobavit, rozvalit na hřišti, dát si dobrý pívo a poslechnout si několik vykutálených bandiček a jednoho drsnýho folkaře.

Protože víme, že jste lenoši (v tom nejlepším slova smyslu a kdo není?) představíme si všechny kapely, ať víte do čeho jdete.

Jako první představíme Real Incident, kapelu z Ústí, která existuje od roku 2006. Čistě pánská záležitost je dílem Petra Zahrádky, který v kapele figuruje od samého prvopočátku. Kapela hraje Hard rock s českými texty a zajímavostí je, že s nimi hrál i kytarista IDIO & IDIO… Ústí je malé…

Power metalovej nářez s ženským vokálem nám přiveze parta z Lovosic, SteelFaith. Tahle banda minulý měsíc pokřtila CD „Propustka z nebe“, které určitě vezmou s sebou, a oslavila krásných 10 let na scéně… S novou deskou sbírají samé pozitivní recenze a my se těšíme, až to v Koštově pořádně nakopnou…

Další z kapel, kterou potkáme v Koštově, je původně děčínská parta SKLAP. Tahle banda rockerů se ráda pohybuje v rytmu heavy rocku, nebojí se pořádně vzít za struny a vždycky je vidět, že to pány dost baví! A co je víc?  Zajímavostí je, že v kapele zpívá Péťa Štrympl. Bude hledat u Fondyho talenty pro svůj Fírfest? Uvidíme…

Koho představíme dál? Přece kapelu Y?. Kapela původem z Plzně, hrající poprock má za majkem jednu z nejmenších zpěvaček na český scéně, jenže nenechte se vysmát, když to rozbalí, rozhodně to stojí za to! Tak co? Budete taky úžasný?

Když už máme ten máj, lásky čas, představíme si dalšího vystupujícího… Je trochu sprostej, má to na háku a je hustej a kdo to může bejt jinej než Hustej Wimpy? Pornofolk je jeho doména a my se na něj dost těšíme!!

A IDIO & IDIO? Představovat svoji kapelu pod jménem svojí kapely je divný… tak se podívejte na to, co jsme zač a my se na vás za to budem těšit.

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *