Třetí večer Stárplej show 2018: Tommy G Band, The Widowers a Body Bag na jablonecké Rampě

Tradiční jablonecký hudební festival regionálních kapel Stárplej show pokračuje v pátek 13. dubna 2018 třetím večerem. Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou hostí koncert kapel Tommy G Band, The Widowers a Body Bag.

Tommy G Band blues rock / Jablonec nad Nisou, Liberec
Kapela z podještědí posedlá kvalitním bluesrockem, tentokrát poprvé jako trio! Slibují syrovější sound a větší nasazení než kdy dřív. Půjde tedy o velkou premiéru!

Body Bag rock-metal / Liberec
Rocková banda z Liberce s propracovanými kytarovkami, dlouhodobě na horních příčkách ankety. Hrají moderní rock/metal/core a snaží se vkládat do svých songů maximum. Právě teď pracují na svém prvním EP s názvem Walking Ghost, které bude nadupané melodickými a energickými písničkami. Mají určitě co nabídnout a na pódiu to umí pořádně rozjet.

The Widowers alternativní rock / Jablonec nad Nisou, Liberec
Jabloneckým již dobře známé alternative-rock duo s obrovským energetickým nábojem!


Hodnocení poroty tentokrát vynecháme a osud jednotlivých kapel budete mít v rukách právě vy!

V několika koncertních večerech zahrají kapely, které se buď přihlásí do show samy, nebo je navrhnou a odhlasují sami posluchači na základě ankety na Facebooku. Během každého koncertu budou diváci klasicky po vzoru původní Stárpleje hlasovat. Váha „life“ hlasů po ukončení show na Rampě bude mít klíčovou roli pro vítěze. Po posledním kole bude navíc na našich stránkách spuštěno online hlasování, které společně s hlasy diváků z jednotlivých koncertů rozhodne o tom, která kapela si podle vás zaslouží zahrát na velkých akcích.

Pro kapely bude opět bezplatná účast, navíc bude odměnou pro všechny účinkující nahrávka koncertu. Největší zajímavostí by ale mohla být především možnost katapultovat se skrze tento malý festival na Rampě na venkovní stage v rámci větších festivalů a jiných akcí a zahrát si vedle zajímavých jmen hudební scény.

Událost na FacebookuSkupina STÁRPLEJ SHOW s hlasováním.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *