Únor 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Únor 2017 klepe na dveře a je tedy ten správný čas si projít akce, které jsou pro vás na druhý měsíc tohoto roku připravené v Hudebním klubu Ponorka Litvínov a na které vás tímto zveme.

Začneme poměrně zostra. V pátek 3.2. se uskuteční další ročník narozeninové metalové party METALBOŘÍ. Letos vystoupí místní death-grindová kapela DPK, z Krupky přejedou Efecto Despotismo a Aso – Naga a line-up doplní Dimebags from HeLL.

V sobotu 4.2. se vrátí se svou ROCK’N’ROLL PARTY mladý, krásný a nejlepší Dj Fanouš Volkom. Rock, rock’n’roll, punk a tak. Písničky známé nebo i ne. K poslechu a/nebo tanci. Drinky a mejdan. Večírek v Ponorce.

Další narozeninový koncert nás čeká v pátek 10.2.. Slavit se budou jedny čtyřicátiny a zahrají k tomu punkoví veteráni Plexis a Do řady!, které na pódiu doplní ještě kapely Status Praesents a M.Z.H.. СОРОК ФЕСТ se nenechte ujít.

Také v únoru najdou fanoušci a fanynky elektronické hudby svou akci. Výjimečně v sobotu 11.2. pokračuje seriál drum’n’bass parties nazvaný BASS WARS. Tentokrát vás budou bavit vedle dýdžejů pořádající Xpress Crew, tedy Push a Cuba Libre, ještě NightrofixJimmy Cocaine za System Overload, Crank z Basstrike Crew a jako speciální host Wonder Who.

AKCE V PONORCE se jmenuje koncert, který se u nás uskuteční v pátek 17.2.. Vystoupí mostecká kapela Snow Flowers, která už v Ponorce vystoupila několikrát, ale naposledy to bylo před téměř třemi lety. Jejich pozvání pak přijala pražská kapela Define Me, která si svou premiéru v našem podzemním klubu odehrála loni.

Poměrně pravidelnou součástí programu v Ponorce jsou diskusní setkání s projekcí, která pořádá spolek MY Litvínov. V sobotu 18.2. se tedy můžete přijít podívat na film FC Roma, „dokumentární tragikomedii o fotbalovém týmu, který si téměř nekopl do balónu, ale málem vyhrál ligu“.

Poslední únorový víkend je ve znamení koncertů. Pátek 24.2. bude patřit akci nazvané KAMARÁDSKÝ DÝCHÁNEK. Severočeská kapela Ravelin 7 se po „krušné dvouletce“ znovu nadechla a jak jim to teď hraje, předvedou také u nás v podzemí. Aby na to nebyli sami, pozvali si svoje kámoše. Z jižní Moravy milovníky “ francouzského ema z devádesátek“, kapelu Rutka Laskier a „pokrevní bratry“ z Plzně kapelu ESAZLESA. Ti přivezou svou čerstvou a nejnovější desku Společnost psů.

sobotu 25.2. se pak uskuteční akce pod hlavičkou projektu Koncerty na severu. Koncert tří českých a žánrově vcelku pestrých kapel nabídne vystoupení liberecké crossover-punkové kapely Kohout plaší smrt, která se do našeho klubu vrací po 4 letech. Spolu s nimi hráli v Ponorce plzeňští P.V.A. a přijedou s nimi i letos. V nové sestavě a s ještě poměrně čerstvou deskou. Poprvé do našeho klubu zavítá českobudějovická kapela Pirates of the Pubs, která přiveze do Ponorky mix punkrocku a irského folku příznačně „pro mořské vlky a a ne žádné suchozemské krysy“…

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *