Únor 2018 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

První měsíc tohoto roku je za námi a tak je nejvyšší čas představit programové plány Hudebního klubu Ponorka Litvínov na únor 2018. Těšit se můžete na první letošní koncerty v Ponorce, ale samozřejmě o nic nepřijdou ani ti, co preferují elektronickou hudbu.

► Hromnice v Ponorce
Hned v pátek 2.2. se můžete přijít pobavit na rokenrolový večírek, který má v režii Dj Fanouš Volkom. Hrát se bude všechno možné „od PSH a Řezníka, přes AC/DC a Iron Maiden s Motörhead po Chucka Berryho“. 

► Metalboří Narozeninová Párty 2018
Tradiční metalová oslava Metalboří se uskuteční v Ponorce v pátek 9.2.. Tentokrát se představí kapely Anime TormentMurder Inc. a místní DPK. Posledně jmenovaná kapela pak pokřtí svou novou desku.

► Aquarius Party
Další koncert je přichystán hned další den. V sobotu 10.2. se v litvínovském podzemním klubu uskuteční Aquarius Party. Na akci vystoupí pražské kapely Jo AnnČerná ruka a lounská kapela Flower Cover, která zahraje speciální set Paranoid od Black Sabbath.

► Drumstorm With *(Upfockerz)* and more
Na pátek 16.2. naplánovali další díl drum’n’bass party ze série Drumstorm kluci z Basstrike Crew. Jejich pozvání přijali Upfockerz, tedy Dj Mazzon & Dj AzAwAkk + MC Brejchus. Dál vystoupí Holy & Owets z UNdead ARmyJimmy Cocaine & Spiritual za System OverloadNightrofix a samozřejmě Dj Taby & Dj Crank + Dj Cuba Libre z pořádajícího kolektivu.

► Euphory Night 2018-Dj Tráva
pátek 23.2. se po necelém roce do litvínovského klubu vrací legendární Dj Tráva. O support a zbytek večera se opět postarají místní euforici, akci pořádající Dj Fidlushek & Dj Mirus a svou hudební vizi klubového deeptech soundu představí Nick Noss.


Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00. 

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *